پاورپوینت پرینتر های سه بعدی

  پاورپوینت پرینتر های سه بعدی

  پرینتر های 3 بعدی

  این پاور پوینت شامل : 

  • پرینترهای سه بعدی
  • چاپگر سه بعدی چگونه کار می کند؟
  • اخبار دنیای پرینت سه بعدی
  • ساخت خانه با پرینت سه بعدی در 45 روز
  • رونمایی از نخستین ساختمان ساخته شده با چاپگر سه بعدی دنیا در دبی
  • ساخت اولین مجتمع آپارتمانی با پرینت سه بعدی در چین  میباشد که شامی 17 اسلاید ، متن همراه با عکس میباشد.

   

  پرینترهای سه بعدی

  ماشین های هوشمند تولید کننده پرینتر سه بعدی در ایران

  قدمت پرینترهای سه بعدی در جهان کمتر از بیست سال است. این پرینتر ها در صنایع مختلف کاربرد دارند و ماشین های هوشمند به عنوان یک شرکت دانش بنیان اولین خط تولید پرینترهای سه بعدی در ایران را راه اندازی کرده است و با توجه به نیاز صنایع و مصرف کنندگان محصولات خود را روانه بازار می کند.

  چاپگر ( پرینتر) سه بعدی یکی از فناوری های نوظهور است و این قابلیت را ایجاد می کند که هر گونه جسم سه بعدی را با هر نوع پیچیدگی تولید کند و برای این کار لازم است تنها شکل مورد نظر در یکی از نرم افزارهای سه بعدی ساز طراحی و بعد آن را با متریال های مختلف چاپ کرد.

  تمامی سازندگان و تولیدکنندگان صنعتی برای تست محصولات خود، نیاز به پیش تولید آن به منظور تکمیل و برطرف نمودن نقص های احتمالی دارند. امروزه چاپ سه بعدی این امکان را فراهم کرده که در کوتاه هترین زمان، کم ترین هزینه و صرف نظر از پیچیدگی های نمونه، پیش تولید را انجام دهند. برای این کار فرآیندهای مختلفی از چاپ سه بعدی وجود دارد که هر کدام از آنها در صنایع مختلف استفاده می شود و برای چاپ نمونه به وسیله هر کدام از این فرایندها نیازمند مدل سه بعدی نمونه، توسط نرم افزارهای سه بعدی سازی مانند CAD و یا اسکنرهای سه بعدی هستیم.