دانلود رایگان پروژه اتوکد موزه یادبود

  دانلود رایگان پروژه اتوکد موزه یادبود:

  دانلود رایگان پروژه اتوکد موزه یادبود-فایل رایگان اتوکد اتوکد موزه یادبود-پروژه معماری- پروژه کارشناسی معماری-فایل فایل رایگان اتوکد موزه یادبود -فایل فایل رایگان اتوکد موزه یادبود – فایل اتوکد اتوکد موزه یادبود

  دانلود رایگان پروژه اتوکد موزه یادبود

  دانلود رایگان پروژه اتوکد موزه یادبود آنچه در این پروژه خواهید دید:

  دانلود رایگان پروژه اتوکد موزه یادبود

  تعدادبرگ: این فایل شامل مجموعه

  پلان های موزه یادبود

  برش موزه یادبود

  نما موزه یادبود

  دتایل های موزه یادبود

  و سایر جزییات اجرایی موزه یادبود

  می باشد.

  یادمان یا مانیومنت (monument) یک نوع بناست که صراحتاً برای بزرگ‌داشت یک شخص یا یک اتفاقِ مهم ساخته‌شده‌است (یادبود)، یا برای یک گروه اجتماعی به عنوان یک یادواره یا یک میراث فرهنگی مهم شناخته‌شده‌است، یا خیلی ساده نمونه‌ای از یک معماری تاریخی است.

  به طور خاص‌تر، بناهایی که در زمان‌های گذشته ساخته شده‌اند و به‌مرور زمان ارزش تاریخی پیدا کرده‌اند یادمان نامیده می‌شوند و می‌توان به گونه‌های زیر اشاره کرد: «یادمان باستانی» (ancient monument) که شامل بناهای بسیار قدیمی و باستانی است و «یادمان تدفینی» (funerary monument) که سازه یا ساختمانی است که در بسیاری از فرهنگ‌ها بر گور درگذشتگان بر پا می‌شده است.

  در انگلیسی کلمه «monumental» معمولاً به عنوان اشاره‌ای است به یک چیز که برگرفته از یک قدرت و اندازه خارق‌العاده بوده‌است. اما همچنین هر چیزی که برای بزرگ‌داشت یک شخص مرده ساخته‌می‌شود هم‌معنی می‌داد. این کلمه از کلمه «monere» که معنی «برای یادآوری» یا «برای اخطار دادن» می‌داد گرفته‌شده‌است. این نام گذاری معمولاً برای اشاره به هر ساختمانی که منحصر به فرد است و قانوناً به عنوان یک اثر تاریخی محافظت می‌شود، می‌باشد.

  یادمان‌ها برای هزاران سال ساخته‌شده‌اند، و معمولاً قدیمی‌ترن و معروف‌ترین نشانه‌های تمدن‌های باستان هستند. گورپشته‌ها و سنگ‌میزهای ماقبل‌تاریخ و ساخته‌های مشابه که در تمدن‌های ماقبل تاریخی ساخته‌شده‌اند را شامل می‌شود. همان‌طور که جوامع سازمان‌یافته‌تر می‌شدند، یادمان‌هایی که چنان بزرگ بودند که تخریب آن‌ها غیرممکن بود مانند اهرام مصر و پارتنون یونانی و یا موآی‌های جزیره ایستر نشانه‌های تمدن آن‌ها می‌شدند.

  در قرن‌های اخیر، بناهای یادمانی (مانیومنتال) مثل مجسمه آزادی و برج ایفل نمادهای ملی کشورهای مدرن شده‌اند. عبارت مانیومنتال‌گرایی (monumentality) به رابطه بین وضعیت نمادین و حضور فیزیکی یک یادمان اشاره دارد.

  این پروژه (دانلود رایگان پروژه اتوکد موزه یادبود) برای درس طرح و سایر دروس معماری نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل یک فایل dwg می باشد.

  موفق و موید باشید.