مرکز اقامتی توریستی ترکیه

  مرکز اقامتی توریستی ترکیه

  مرکز اقامتی توریستی ترکیه-پروژه معماری-پروژه طرح معماری-پروژه کارشناسی معماری-پروژه اقامتی-پروژه اتوکد-پروژه توریستی-پروژه تفریحی -پروژه مرکز اقامتی توریستی ترکیه

  مرکز اقامتی توریستی ترکیه مرکز اقامتی توریستی ترکیه مرکز اقامتی توریستی ترکیه مرکز اقامتی توریستی ترکیه مرکز اقامتی توریستی ترکیه مرکز اقامتی توریستی ترکیه مرکز اقامتی توریستی ترکیه مرکز اقامتی توریستی ترکیه

  مرکز اقامتی توریستی ترکیه آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پروژه مرکز اقامتی توریستی ترکیه

  • پلان

  • نما

  • برش

  • سایت پلان

  • و سایر جزئیات عمرانی و معماری

  مرکز اقامتی توریستی ترکیه ۱- منابع طبیعی : این گروه شامل منابع طبیعی است که به صورت متفاوت در هر منطقه وجود دارد و برای جلب نظر جهانگردان از آن بهره برداری می شود. منابع طبیعی موجود در دنیا هم چون، آب و هوا، جنگل، سواحل دریا، حیوانات خاص هر منطقه، گل ها و گیاهان و… می باشند.

  ۲ مرکز اقامتی توریستی ترکیه عوامل زیر بنایی: مانند شاهراه ها، فرودگاه ها، خطوط راه آهن، جاده ها، پارکینگ ها، پارک ها، هتل ها، امکانات روشنایی، تسهیلات دریایی و بندری، اتوبوس و ایستگاه راه آهن، رستوران ها، مراکزها و اماکن تفریحی، موزه ها و مغازه ها و… می باشند. هم چنین سیستم های تصفیه آب، ارتباطات سیستم های سوخت رسانی، سیستم های بهداشتی از جمله عوامل زیر بنایی مهم در امر جهانگردی به شمار می آیند.

  ۳ مرکز اقامتی توریستی ترکیه – تجهیزات حمل و نقل : شامل کشتی، هواپیما، قطار، اتوبوس،خودروی سواری، تاکسی ها، قطار هوایی، تسهیلات مشابه از جمله تجهیزات حمل و نقل مسافران می باشند.

  ۴ مرکز اقامتی توریستی ترکیه – منابع فرهنگی و روحیه مهمان نوازی : شامل آثار فرهنگی است که موجب نظر بسیاری از جهانگردان می گردد. روحیه مهمان نوازی را می توان از نحوه خوش آمدگویی کارکنان یک سازمان علاقه مند، تمایل به ارائه خدمات قابل قبول و سایر رفتارهای گرم و دوستانه از سوی آنان درک کرد. منابع فرهنگی هر منطقه نیز شامل : هنرهای دستی، ادیبات، تاریخ، موسیقی، هنرهای نمایشی، رقص و ورزش ها و… است. جاذبه های جهانگردی موفقی را می توان از ترکیب منابع فرهنگی به دست آورد به عنوان مثال وقایع و مسابقات ورزشی، جشنواره های ملی و سنتی، بازی ها و مسابقه ها از زمره این ترکیبات می باشند.

  توریست

  مرکز اقامتی توریستی ترکیه توریست کسی است که به طور موقت مسافرت می کند و در کشور مورد علاقه خود حداقل ۲۴ ساعت اقامت می نماید. در ضمن هدف وی ممکن است استفاده از تعطیلات، تأمین سلامتی، مطالعه و تحقیق، موارد مذهبی و ورزشی، تجارت و امور بازرگانی، مسائل خانوادگی، مأموریت یا شرکت درکنفرانس باشد. جهانگردی داخلی به کلیه مسافرت ها اطلاق می گردد که در چارچوب تعریف جهانگردی در داخل کشور صورت می گیرد.

  این پروژه (مرکز اقامتی توریستی ترکیه) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس طرح معماری و طراحی فنی نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل یک فایل اتوکد می باشد.

  موفق و موید باشید.