پروژه پاورپوینت معرفی نمونه داخلی و خارجی موزه

  پروژه پاورپوینت معرفی نمونه داخلی و خارجی موزه

  دانلود رایگان پروژه معماری-پاورپوینت معماری-ppt – معماری معاصر غرب – معرفی نمونه داخلی و خارجی موزه-معماری جهان – هنر و فرهنگ- پروژه هنر- پروژه پاورپوینت معرفی نمونه داخلی و خارجی موزه-انواع موزه-پروژه پاورپوینت موزه-نمونه موردی موزه-تحلیل معماری

  پروژه پاورپوینت معرفی نمونه داخلی و خارجی موزه

    پروژه پاورپوینت معرفی نمونه داخلی و خارجی موزه آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پروژه پاورپوینت معرفی نمونه داخلی و خارجی موزه

  • تصاویر موزه های مختلف

  پروژه پاورپوینت معرفی نمونه داخلی و خارجی موزه

  موزه (به فرانسوی: musée)، فارسی دری: موزیم (به انگلیسی: museum) یا آثارخانه به مکان خاصی که در آن مجموعه‌ای از آثار باستانی و صنعتی و اشیاء با ارزش را به معرض نمایش می‌گذارند، گفته می‌شود. ۱۸ می مصادف با ۲۸ اردیبهشت روز جهانی موزه است.

  شورای بین‌المللی موزه که زیر نظر یونسکو فعالیت می‌کند در بند سه و چهار اساسنامه خود موزه را اینگونه تعریف کرده‌است:

  «موزه مؤسسه‌ای‌ست دائمی و بدون هدف مادی که درهای آن به روی همگان باز است و در خدمت جامعه و پیشرفت آن فعالیت می‌کند. هدف موزه‌ها، تحقیق در آثار و شواهد به‌جای‌مانده انسان و محیط زیست او، گردآوری آثار، حفظ و بهره‌وری معنوی و ایجاد ارتباط بین این آثار، به ویژه به نمایش گذاردن آنها به منظور بررسی و بهره معنوی است.»

  از معروف‌ترین موزه‌های جهان می‌توان به موزه لوور پاریس، موزه ارمیتاژ سن‌پترزبورگ، بریتیش موزیوم در لندن اشاره کرد.

  در میان مهمترین موزه‌هایی که در ایران وجود دارد، می‌توان موزه ایران باستان، موزه آذربایجان، موزه رضا عباسی، موزه آبگینه، موزه فرش، مؤسسه فرهنگی موزه‌های بنیاد شامل (موزه زمان، موزه پول، موزه کاخ رامسر، موزه خودروهای تاریخی ایران)، موزه هنرهای معاصر (که به کوشش شهبانو فرح پهلوی تأسیس شد) و کاخ موزه نیاوران و موزه اداری سفیر را نام برد. معروفترین موزه در زمینه علوم طبیعی موزه علوم طبیعی بهاباد یزد می‌باشد

  این پروژه (پروژه  پروژه پاورپوینت معرفی نمونه داخلی و خارجی موزه) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس معماری معاصر غرب و معماری جهان نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل فایل پاورپوینت و ۲۰ اسلاید و در قالب فایل رایگان می باشد.

  موفق و موید باشید.