پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران

  پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران :

  پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران – پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران -دانلود پروژه معماری-پاورپوینت معماری-ppt – پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران –معماری- دانلود دانلود پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران – دانلود پروژه پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران – پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران

  پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران

  پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  فرم و هندسه موزه

  درباره معمار موزه

  موقعیت و قرارگیری موزه

  دیدگاه مورد بررسی طراحی موزه

  تحلیل گرافیکی موزه

  درباره موزه

  نقد و تحلیل موزه هنرهای معاصر

  مصالح استفاده شده در بنای موزه

  فضاهای موجود در موزه

  بیوگرافی معمار مجموعه موزه فرش ایران

  موزه فرش تهران

  معرفی سایت مجموعه

  معایب

  پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران موزه هنرهای معاصر در ضلع شمالی بلوار کشاورز و غرب پارک لاله واقع شده است و درسال ۱۳۵۶، فعالیت فرهنگی و هنری خود را آغاز کرد.

  موزه هنرهای معاصر در ضلع شمالی بلوار کشاورز و غرب پارک لاله واقع شده است و درسال ۱۳۵۶، فعالیت فرهنگی و هنری خود را آغاز کرد.این موزه در زمینی به وسعت ۲۰۰۰ مترمربع و پیرامون آن فضایی سبز و زیبا موسوم به پارک مجسمه با تندیس‌هایی ارزشمند از هنرمندان پر آوازه معاصر ایران و جهان قرار گرفته‌است‌.

  ساختمان موزه ،که یکی از نمونه‌های با ارزش و کم همتای معماری نوین ایران است‌، با الهام از معماری سنتی ایران و مفاهیم فلسفی آن بنا شده است‌.

  طراحی و معماری این بنا به دست کامران دیبا انجام گرفته است‌. هشتی‌، چهارسو، معبر و گذرگاه از جمله عناصر چشم‌نوازی هستند که بازدیدکنندگان هنر دوست را به تأمل در هنر و فرهنگ ایران زمین وا می‌دارند. موزه هنرهای معاصر مرکز فعالیت‌ها و رویدادهای مهم هنری ایران در زمینه هنرهای تجسمی به شمار می آید.

  گالری موزه مکان برگزاری نمایشگاه‌های مختلف هنری است‌. به هنگام برپایی هر نمایشگاه‌، یک یا دو گالری نیز به نمایش گنجینه‌هایی از هنرمندان بزرگ جهان اختصاص می‌یابد.

  ساختمان موزه تلفیقی ازمعماری مدرن و سنتی است که با الهام از بادگیرهای مناطق حاشیه کویر ایران ساخته شده است‌. تندیس‌هایی زیبا و با ارزش از هنرمندان معاصر همچون هنری مور، آلبرتو جیاکومتی و پرویز تناولی فضای سبز اطراف را به پارک مجسمه بدل ساخته است‌. بیننده مسیری چرخشی را در پیرامون فضای اصلی موزه می‌پیماید و پس از تماشای نگارخانه‌ها به هشتی می‌رسد در دل هشتی‌ اثر زیبا و نوین ماده و فکر، که آن را هنرمند ژاپنی‌ نوریوکی هاراگوچی‌، از روغن و پولاد ساخته است‌ خود نمایی می‌کند.

  پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران این پروژه (پروژه پاورپوینت تحلیل موزه هنرهای معاصر ایران) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس معماری معاصر و … نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل فایل پاورپوینت ۴۱اسلاید می باشد.

  حجم:

  ۱۲ MB

  موفق و موید باشید.