پروژه پاورپوینت تحلیل کانسپت معبد آب تادو آندو

  پروژه پاورپوینت تحلیل کانسپت معبد آب تادو آندو

  دانلود رایگان پروژه معماری-پاورپوینت معماری-ppt – معماری معاصر غرب – تحلیل کانسپت معبد آب تادو آندو-معماری معاصر غرب – هنر و فرهنگ- پروژه هنر- پروژه پاورپوینت تحلیل کانسپت معبد آب تادو آندو-دانلود پاورپوینت معبد آب-پروژه پاورپوینت معماری –پروژه پاورپوینت تادو آندو-تحلیل معماری

   پروژه پاورپوینت تحلیل کانسپت معبد آب تادو آندو

  پروژه پاورپوینت تحلیل کانسپت معبد آب تادو آندو آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پروژه پاورپوینت تحلیل کانسپت معبد آب تادو آندو

  • تصاویر معبد آب تادو آندو

  • توضیحات معبد آب تادو آندو

  پروژه پاورپوینت تحلیل کانسپت معبد آب تادو آندو

  تپه ای در جزیره آواجی با دیدی وسیع به خلیج اوزاکا محل قرارگیری “هومپوکوجی” معبد اصلی و جدید فرقه “شینگون بادیست” می باشد.

  سالن این معبد در داخل زمین زیر یک استخر بیضی شکل بزرگ پر از نیلوفرهای آبی قرار دارد. راه ورود به سالن پلکانی است که از روی سطح آب شروع می شود و به نظر می رسد که بازدید کنندگان را به زیر آب می کشد. این سالن از یک اتاق گرد با یک شبکه بندی از ستونهای چوبی تشکیل شده که درون محوطه ای مربع شکل قرار گرفته است. فضای داخلی سالن و ستون ها به رنگ قرمز است. این رنگ در پایان روز هنگامی که تابش قرمز غروب فضا را پر می کند و سایه های بلند ستون ها را به درون حجم زیر زمینی می اندازد به رنگ قرمز پر رنگ در می آید. طرح معبد رشته ای از تجربیاتی را که بر زندگی روزمره فائق آمده اند را خلق می کند.

  فکر می کنم تادائو آندو را نیز می توان یکی از پیروان مکتب ارگانیک نامید. مکتبی که کسانی مثل فرانک لوئید رایت و سانتیاگو کالاتراوا نیز هر کدام به نوعی پیرو فلسفه کاری آن بوده اند. چیزی که آندو را از آنها جدا می کند نگرش شرقی و مبانی نظری آن است و احترام به انسان و طبیعت پیرامون او.

  این پروژه (پروژه  پروژه پاورپوینت تحلیل کانسپت معبد آب تادو آندو) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس طرح و معماری و معماری معاصر غرب نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل فایل pdf و ۱۲صفحه و در قالب فایل رایگان می باشد.

  موفق و موید باشید.