پروژه پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد

   

   

  پروژه پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد :

  پروژه معماری- پروژه پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد

  پروژه پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد  

  پروژه پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • تحلیل بخش های مختلف بیمارستان میلاد

   

   

  در اکثر کشورها، مراقبت های بیمارستانی سهم عمده ای از بوجه بهداشت و درمان را به خود اختصاص داده اند. بخش قابل توجهی از نیروی انسانی شاغل در بهداشت و درمان به بیمارستان ها اختصاص داده می شود. با توجه به هزینه گزاف تجهیزات و تسهیلات بیمارستانی و همچنین هزینه‌های مرتبط با آموزش و تربیت کارکنان تخصصی، هماهنگی تسهیلات درمانی با نیازهای واقعی جامعه بسیار ضروری می باشد.

   

  در برنامه ریزی احداث بیمارستان باید شاخص های اجتماعی، محیطی، سودمندی، کارایی و اثربخشی مورد توجه قرار گیرد .

   

  بیمارستان نهادی است برای تیمارداری و درمان بیماران که در آن انجام مراقبت و درمان از سوی پزشکان، جراحان، پرستاران، متخصصان و دیگر افراد انجام می‌گیرد.

   

  در قدیم به بیمارستان، مریضخانه و شفاخانه هم گفته می‌شد. در منابع قدیم فارسی از واژه‌هایی چون دارالشفا و بیت‌الادویه نیز برای نامگذاری بیمارستان استفاده می‌شده‌است.

   

  شکل یک بیمارستان به شدت از چگونگی دسترسی به آن و مسیرهای رفت و آمد متأثر است؛ بنابراین، در این مورد تصمیم گیری شود که یک شکل مانند ستون فقرات با شعبات انتخاب شود یا مسیرهای رفت و آمد از یک هسته مرکزی به شکل شعاع‌ها خارج شوند. تنظیم ارتباطاتات عمودی در داخل یک بیمارستان باید طوری طراحی شود که قسمت‌هایعملکردی، مراقبت، درمان، تأمین، دسترسی به بیماران ممنوع الملاقات، حیاط سرویس به صورت کارامد به هم مرتبط و در دسترس باشند.

   

  در حالی که بیمارستان‌ها در گذشته آگاهانه جهت مصارف پزشکی، جراحی طراحی می‌‌شدند امروزه می‌توان شاهد تغییر جهت به سوی انسانگرایی در امکانات بیمارستانی بود. بیمارستانهای امروزی بیشتر به هتل شبیه هستند. وجود فضای اقامتی دارای اهمیت بیشتری نسبت به طرح‌های سرد بهداشتی در بیمارستانهای گذشته است. مدت زمان بستری و اقامت بیمار به طور پیوسته کوتاهتر می‌شود و علاقه به اتاق‌های یک تختی یا دو تختی (در خصوص بیمارهای خصوصی) بیشتر شده است.

   

  این پروژه(پروژه پاورپوینت تحلیل بیمارستان میلاد)علاوه بر تحقیق مورد نظرتان, برای درس طرح و معماری و معماری معاصر  موثر است.

   

  این پروژه شامل یک فایل پاورپوینت و شامل۲۸ اسلاید می باشد.

   

  موفق باشید

   

   

  دانلود تحلیل بیمارستان میلاد تهران , تحلیل معماری بیمارستان میلاد , تحلیل بیمارستان میلاد تهران , تحلیل یک بیمارستان ایرانی , دانلود رایگان پاورپوینت معماری بیمارستان , عملرکد فضایی بیمارستان , دانلود تحقیق درباره ی بیمارستان , دانلود مقاله درباره ی یک بیمارستان اجرایی , دانلود تحلیل پروژه ی بیمارستان , دانلود رایگان تحلیل پروژه ی بیمارستان , عملکرد فضاهای بیمارستان ایرانی , تحلیل یک نمونه بیمارستان ایرانی , دانلود تحلیل بیمارستان تهران , دانلود پاورپوینت بررسی معماری بینارستان