پلان ویلا به همراه تصاویر رندر

  پلان ویلا به همراه تصاویر رندر:

  پروژه معماری-پلان ویلا به همراه تصاویر رندر– نقشه ویلا همراه با تصاویر رندر شده از آن در این پست پلان های معماری یک ویلا به همراه رندر های زیبایی از آن را برای شما عزیزان اماده دانلود قرار داده ایم. پلان طبقات به همراه سه رندر با کیفیت و زیبا از جهات مختلف

  ویلا به همراه تصاویر رندر ویلا به همراه تصاویر رندر

  پلان ویلا به همراه تصاویر رندر آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پلان ویلا

  • سه عدد رندر

  ویلا به همراه تصاویر رندر بخش مسکن را می توان یکی از بخش های توسعه در یک جامعه دانست. از یک سو اهمیت اقتصادی و اجتماعی مسکن، و از سوی دیگر بحث اشتغالزایی و ارتباط آن با بسیاری از بخش های دیگر، آن را در کانون توجهات عمومی و ابزاری مناسب در جهت تحقق سیاست های اقتصادی قرار داده است (عزیزی،۱۳۸۵ :۲). از سویی دیگر بخاطر اهمیت وسئله و ارزش نهاد خانواده در اجتماع بایستی دقت لازم در فرآیند طراحی آن بکار گرفته شود، تا ضمن اینکه نیاز وسیع جامعه قشر جوان فراهم شود، به مسکن به عنوان عاملی تاثیر گذار در رفتارهای اجتماعی و اخلاقی و نیز تاثیر گذار در روابط خانوادگی نگریسته شود.

  توسعه پایدار:

  ویلا به همراه تصاویر رندر توسعه پایدار در حیطه ی معماری، به سه موضوع پایه ای اقتصاد (کاهش مصرف سوخت و صرفه جویی در آن) محیط زیست (کاهش آلودگی محیط زیست، طراحی بر اساس چرخه ی سوخت) و جنبه ی اجتماعی (فرهنگ و جنبه ی انسانی، طراحی انسانی) می نگرد (احمدی، ۱۳۸۹- خلیجی،۱۳۸۹ :۹۷) اهمیت پایداری اجتماعی و فرهنگی طبق نمودار (Colantinio-2009) از دهه هشتاد به این طرف افزایش یافته است، طوری که شرایط ناپایدار اجتماعی در نهایت منجر به ناپایداری محیطی و اقتصادی می شود.

  هر بنایی بایستی بر اساس زمینه های فرهنگی، اجتماعی و تاریخی ساکنان و شرایط کالبدی طراحی شود (معماری پست مدرن) در همین رابطه، به عقیده ی آموس راپاپورت شکل خانه نتیجه ی نیروهای فیزیکی یا هر علت دیگر نیست بلکه نتیجه ی کستره ی عوامل اجتماعی و فرهنگی است

  این پروژه(پلان ویلا به همراه تصاویر رندر)علاوه بر تحقیق مورد نظرتان, برای درس طرح و معماری و طراحی فنی و تمرین معماری موثر است.

  این پروژه شامل یک فایل اتوکد و حجم ۹٫۶ مگابایت می باشد.

  موفق باشید