دانلود پاورپوینت سبک دیکانستراکشن

  دانلود پاورپوینت سبک دیکانستراکشن

  دانلود رایگان پروژه معماری-مطالعات سبک دیکانستراکشن-ppt – معماری – تحلیل سبک دیکانستراکشن -تحلیل معماری– سبک معماری- پروژه تحلیل- دانلود پاورپوینت سبک دیکانستراکشن-دانلود پاورپوینت معماری سبک دیکانستراکشن-سبک دیکانستراکشن-دانلود پلان سبک دیکانستراکشن-دانلود نقشه رایگان سبک دیکانستراکشن-معماری سبک دیکانستراکشن

  دانلود پاورپوینت سبک دیکانستراکشن

  دانلود پاورپوینت سبک دیکانستراکشن

  دانلود پاورپوینت سبک دیکانستراکشن آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • دانلود پاورپوینت سبک دیکانستراکشن

  • فلسفه دیکانستراکشن

  • دیکنستراکتیویست در عرصه معماری

  سبک دیکانستراکشن
  با توجه به این‌که روی‌کردی که در طراحی سبک دیکانستراکشن مشارکتی به کار رفته خلاف جریان غالب است، فرار نکردن سبک دیکانستراکشنیان برای وجهۀ سبک دیکانستراکشن اهمیت مضاعفی دارد. اما مهم هم بود که روش‌هایی که برای رسیدن به این هدف به کار برده می‌شوند با اهداف کلی طراحی منطبق باشند و فضا را نابهنجار و ترسناک نکنند.
  برای همین به جای استفاده از دیوارهای بلند و سیم‌های خاردار، برای دورتادور محوطۀ سبک دیکانستراکشن دیواری دولایه در نظر گرفته شد که میان آن خندقی به ارتفاع یک طبقه حفر شده. فاصلۀ بین دو لایه در جاهایی که در بر دیوار بنایی موجود نیست چهار متر گرفته شد، که از رکورد جهانی پرش در طول در حالت درجا بیش‌تر است. اما در جاهایی که بنایی هست فاصله به ده متر (بیش‌تر از رکورد جهانی پرش سه‌گام زنان) رسانده شد تا با دویدن روی بام هم نشود از روی خندق پرید. چون بالا رفتن از دیوار و پایین آمدن از خندق و دوباره بالا رفتن از دیوار سخت و زمان‌بر است، با استفاده از چشم‌های الکترونیکی در کف خندق‌ها و همین‌طور دیدبانی از برجک‌ها می‌شود از فرار سبک دیکانستراکشنی‌ها جلوگیری کرد.

  دیوار خندق‌ها را، مثل بقیۀ دیوارهای سبک دیکانستراکشن، در جاهایی که ممکن است دیده شوند می‌شود با نقاشی دیواری تزیین کرد. دریچه‌های بازرسی هم برای اعزام نگهبان‌ها در مواقع اضطراری و همین‌طور نظافت دوره‌ای تعبیه می‌شوند.

  ۲پذیرش
  ۳بند

  برای حفظ حریم خصوصی سبک دیکانستراکشنی‌ها و همین‌طور کاهش خطر درگیری و نیز هزینه‌های مربوط به نظارت، اتاق‌های بند تک‌نفره طراحی شدند. رعایت عدالت (در نور، دست‌رسی، معماری داخلی، غیره) بسیار مهم بود.

  این پروژه (پروژه  دانلود پاورپوینت سبک دیکانستراکشن) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس معماری معاصر غرب نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل دو فایل ppt و جمعا ۲۰اسلاید و در قالب فایل رایگان می باشد.