دانلود پروژه رایگان اتوکد دهکده ورزشی

  دانلود پروژه رایگان اتوکد دهکده ورزشی:

  دانلود پروژه رایگان اتوکد دهکده ورزشی -فایل رایگان اتوکد اتوکد دهکده ورزشی -پروژه معماری-پروژه رایگان-پروژه کارشناسی معماری-فایل فایل رایگان اتوکد دهکده ورزشی -فایل رایگان فایل رایگان اتوکد دهکده ورزشی – فایل رایگان اتوکد اتوکد دهکده ورزشی- دانلود پروژه رایگان اتوکد دهکده ورزشی

  دانلود پروژه رایگان اتوکد دهکده ورزشی

  دانلود پروژه رایگان اتوکد دهکده ورزشی آنچه در این پروژه خواهید دید:

  دانلود پروژه رایگان اتوکد دهکده ورزشی

  تعدادبرگ: این فایل شامل مجموعه

  پلان اتوکد دهکده ورزشی

  پلان دارای انواع زمین های ورزشی

  همراه با محوطه سازی

  میباشد.

  ورزشگاه یا استادیوم یا به فارسی افغانستان استیدیم[۱] محلی است که معمولاً برای برگزاری (در فضای آزاد) مسابقات ورزشی، کنسرتها و یا دیگر برنامه‌های نمایشی از آن استفاده می‌شود.

  ورزشگاه فوتبال مسجدسلیمان ، اولین ورزشگاه فوتبال ایران و خاورمیانه ، نمایی از یک مسابقه فوتبال لیگ برتر در ورزشگاه را مشاهده می نمایید

  ورزشگاه ها از یک محوطه اصلی یا زمین بازی، که پیرامون آن محل‌های قرار دارد که تماشاگران و یا بینندگان برنامه بطور ایستاده یا نشسته قادر خواهند بود آن مراسم را تماشا کنند. ورزشگاه آزادی در تهران و یا ورزشگاه مسجد سلیمان نیز به عنوان نمونه‌هایی از ورزشگاه های قدرتمند ایران به شمار می‌روند. شرکت سپید گستر الوند در طول سال‌‌ها فعالیت خود گام‌های موثری در راستای ارتقاء سطح کیفی ورزشگاه و کلیه اماکن ورزشی کشور برداشته است.

  این پروژه (دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه) علاوه بر درس مورد نظر برای درس طرح نیز مناسب می باشد.

  معرفی پروژه   :

  زمین در نظرگرفته شده جهت ساخت مجموعه ورزشی مورد نظر، تقریبا در جنوبی ترین نقطه از سایت یک مجموعه مشتمل بر چندین ساختمان اداری و خدماتی واقع شده است. بنابر نظر کارفرما، این مجموعه ورزشی باید در برگیرنده ۳ سالن ورزشی شامل؛ سالن فوتسال و هندبال، سالن والیبال و بسکتبال و همچنین یک سالن چند منظوره به همراه فضاهای خدماتی، اداری جانبی باشد.

  با حرکت از مرکز شهر و در مسیر جاده دسترسی به سایت مورد نظر، اولین ساختمانی که از میان مجموعه ساختمانها، به چشم خواهد آمد، ساختمان مجموعه ورزشی خواهد بود. لذا توجه به نمای جنوبی و شرقی این مجموعه و جایگاه آن در منظر عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است.

  استانداردها :

  درطراحی یک سالن ورزشی، توجه به استانداردهای مربوطه ضروری می‌باشد . در این قسمت استانداردهای زمین‌های ورزشی و فضاهای پشتیبانی مربوط به سالن‌های ورزشی سرپوشیده به صورت جدا بیان شده است. باید توجه داشت که در طراحی سالن‌های ورزشی چند منظوره، رعایت مقررات رقابتی سازمان‌های ورزشی ، الزامی است.

  دانلود پروژه رایگان اتوکد دهکده ورزشی این پروژه (دانلود پروژه رایگان اتوکد دهکده ورزشی) علاوه بر درس مورد نظر برای درس محوطه سازی نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل یک فایل dwg می باشد.

  موفق و موید باشید.