دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه

  دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه:

  دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه -فایل رایگان اتوکد اتوکد کتابخانه -پروژه معماری-پروژه رایگان-پروژه کارشناسی معماری-فایل فایل رایگان اتوکد کتابخانه -فایل رایگان فایل رایگان اتوکد کتابخانه – فایل رایگان اتوکد اتوکد کتابخانه-دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه

  دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه

  دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه آنچه در این پروژه خواهید دید:

  دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه

  تعدادبرگ: این فایل شامل مجموعه

  پلان طبقات کتابخانه

  میباشد.

  دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه کتاب‌خانه به مجموعه‌ای از اطلاعات و منابع و خدمات اطلاعاتی گفته می‌شود که توسط یک نهاد عمومی، خصوصی یا یک شخص نگهداری و اداره می‌شود. از نگاه سنتی، کتابخانه به طور معمول به مجموعه‌ای از کتاب‌ها گفته می‌شود. کتاب مجموعه ای ازاطلاعات درمورد یک فرد یا یک جسم یا…خاص که درصفحاتی کاغذی نوشته یاچاپ می شود.

  استانداردهای کتابخانه:

  استانداردهای کتابخانهدر ذیل بخشهای اصلی ویا فضاهای مورد نیاز یک کتابخانه را با در نظر گرفتن استانداردهای موجود بیان می کنیم : ۱ – سالن ورودی : معبر ورودی به کتابخانه و حدفاصل سرسرا وفضای بیرون می باشد. در واقع به منزله فیلتر جهت پاک کردن از رطوبت وخیسی ،گرد وخاک …. و جلوگیری از نفوذ هوای خارج و سروصدا می باشد ضمنا محلی برای نصب آگهی واعلانات عمومی می باشد . مساحت این بخش ۱۰ متر مربع می باشد. ۲ – سرسرای ورودی: فضایی است به منظور خوش آمدگویی کنترل توزیع وهدایت مراجعین با دادن اطلاعات توسط مسئول ذی ربط وعلایم راهنما پیش بینی می شود. در بدو ورود به سرسرا تمام خدمات کلیدی شامل بخش امانت مرجع کتابشناسی و برگه دان ها باید قابل رویت باشد ضمنا محلی برای برپایی نمایشگاه های موقت وکوچک (معرفی کتب جدید….) در ارتباط با وظایف کتابخانه می باشد . مساحت این بخش ۴۰ متر مربع می باشد. ۳ – مخزن: محل نگهداری کتابها که ذخایر اصلی یک کتابخانه مخزن می باشد. مخزن کتاب شامل مخزن اصلی ومخزن مرجع می باشد. مخزن اصلی: مخزن اصلی می تواند به دوصورت باز وبسته تعریف شود.

  دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه این پروژه (دانلود پروژه رایگان اتوکد کتابخانه) علاوه بر درس مورد نظر برای درس طرح نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل یک فایل dwg می باشد.

  موفق و موید باشید.