دانلود اتوکد برجک نگهبانی مناطق توریستی

  دانلود اتوکد برجک نگهبانی مناطق توریستی

  توضیحاتی در رابطه با دانلود اتوکد برجک نگهبانی مناطق توریستی شامل پلان های معماری
  تعدادبرگ: این فایل شامل پلان ها ،نماها ،برش ها و دتایل های اجرایی می باشد.

  مورد استفاده برای طرح های دانشچویی و طرح های اجرایی

  دانلود اتوکد برجک نگهبانی مناطق توریستی

  انواع کانکس نگهبانی در ابعاد مختلف برای استفاده های متنوع می باشد. این نوع کانکس برای استفاده برای بخش نظارتی و نگهبانی و دارای انواع مختلف با استاندارد های مختلف می باشد.

  قطعا شما هم در ابتدای بسیاری از کوچه ها و خیابان های شهر کیسوک های نگهبانی را دیده اید، این کیوکس ها همگی از نوع کانکس های نگهبانی می باشند.

  در بسیاری از منازل بزرگ و ساختمان های اداری و یا محله هایی که ساکنین آن نیاز به داشتن نگهبان را احساس می کنند، می توان با نصب کردن کانکس نگهبانی یا کیوسک نگهبانی، محل استقرار مناسبی برای فردی که قرار است به عنوان نگهبان استخدام شود، ایجاد نمود.

  ابعاد و اندازه کانکس های نگهبانی معمولا بیشتر از ۶ متر مربع نمی باشد زیرا نباید فضای زیادی را اشغال نماید و همچنین مقاومت در نظر گرفته شده در این کانکس ها نیز مثل کانکس های پلیس بسیار بالاست زیرا ممکن است این کانکس نیز آخرین محل امن برای یک نگهبان در مواجه با خطر های احتمالی باشد.

  مزیت دیگری که برای کانکس های نگهبانی در نظر گرفته می شود شعاع دید مناسب از داخل کانکس برای نگهبان می باشد، زیرا یک نگهبان باید به راحتی بتواند تمامی قسمت های محل مورد نظر را زیر نظزر داشته باشد. همچنین در صورت اجرای دوربین مداربسته در محل، باید موارد ورود کابل ها و برق مورد نیاز نیز در این کانکس ها دیده شود. برای این منظور معمولا کانکس های نگهبان از تمام اطراف دارای شیشه و حالت شیشه ای می باشد.

  کانکس های نگهبانی در انواع مختلف: چوبی برای استفاده در ورودی مجتمع های مسکونی جهت حفظ زیبایی بیشتر ورودی ، نمونه های دارای حفاظ برای مکانهایی با امنیت بالا و همچنین چند ضلعی برای دید بهتر نگهبان طراحی می شود.