دانلود پروژه اتوکد کلیسا

  دانلود پروژه اتوکد کلیسا:

  دانلود پروژه اتوکد کلیسا-فایل اتوکد اتوکد کلیسا-پروژه معماری-پروژه-پروژه کارشناسی معماری-فایل فایل اتوکد کلیسا-فایل فایل رایگان اتوکد کلیسا- فایل اتوکد اتوکد کلیسا

  دانلود پروژه اتوکد کلیسا

  دانلود پروژه اتوکد کلیسا آنچه در این پروژه خواهید دید:

  دانلود پروژه اتوکد کلیسا

  تعدادبرگ: این فایل شامل مجموعه

  پلان کلیسا

  نما کلیسا

  می باشد.

  دانلود پروژه اتوکد کلیسا:

  واژه کلیسا(یونانی:εκκλησία به معنی گردهمایی) به اجتماع انسان‌هایی که با یک‌دیگر جمع شده‌اند؛ و عقاید مذهبی مشترکی دارند، اشاره می‌کند اما در اصطلاح به مکان عبادت مسیحیان اطلاق می‌شود. کلیسای کاتولیک رم، کلیساهای ارتدکس و کلیساهای انگلیکان دارای نظام اسقفی هستند؛ که در آن اختیارات کلیسا در دست اسقفها و روحانیون است. در کلیساهای جماعتی، مرجع نهایی تصمیم‌گیری در کلیسا جماعت محلی است. در کلیساهای مشایخی سیستم اداره کلیسا از طرف جماعت محلی به هیأت رهبران یا مشایخ واگذار می‌گردد و تصمیمات از طریق پارلمان و شورا اتخاذ می‌شود.

  کاربری کلیسا

  این کلیسا به عنوان اولین کلیسای جامع جهان مسیحیت شناخته می شود . گفتنی است ارامنه هر سال در روزهای آخر تیرماه و هفتهً اول مرداد ماه که مصادف با قتل طاطاوس مقدس و پیروان مسیحی اوست در قره کلیسا مراسم خاصی برپا می دارند . این مراسم در چهارم مردادماه هرسال برابر با ۲۶ ژوئن میلادی با حضور ارمینان و تعدادی از سفرای کشورهای مسیحی در ایران برگزار می شود . وضعیت موجودی کلیسا :این کلیسا به غیر از مراسمی که ارامنه هر سال در آن برگزار می کنند، همه روزه پذیرای مسافران ، گردشگران و بازدیدکننده گان داخلی و خارجی می باشد و به جهت برگزاری مراسم ارامنه در آن از سوی سازمان میراث فرهنگی تمهیداتی جهت جلوگیری از تخریب و حفظ و نگهداری بنا و همچنین رفاه حال مسافران اندیشیده شده است . شامل بلیط فروشی – نگهبانی دفتر فنی – مهمانسرا –دفتر اسقف خلیفه گری ارامنه – آشپزخانه –مکانی برای عرضهً هدایا.

  این پروژه (دانلود پروژه اتوکد کلیسا) برای درس طرح و سایر دروس معماری نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل یک فایل dwg می باشد.

  موفق و موید باشید.