طراحی آتلیه هنر

  طراحی آتلیه هنر

  دانلود رایگان پروژه معماری-پروژه اتوکد معماری-autocad – پروژه هنری- پروژه فرهنگی – طراحی آتلیه- طراحی آتلیه هنر- طرح و معماری- پروژه فرهنگی هنری

  طراحی آتلیه هنر طراحی آتلیه هنر

    طراحی آتلیه هنر آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • طراحی آتلیه هنر

  • پلان

  • نما

  طراحی آتلیه هنر هر فرهنگی بازتاب سیستم ارزشی یک نظام آموزشی است. در مفهوم جامع کلام می توان گفت که دانش و هنر مظاهر این باز نمایی هستند. در حالی که دانش در جهتی شدیدا عقلانی گام بر می دارد و تنها با شعور انسان سروکار دارد. هنر چیزی است ادراکی که با احساس سرو کار دارد. هر جامعه ای با هر سیستمی که اداره میشود و هر نوع ایدئولوژی که بر آن حاکم باشد دارای اهداف و ارگانهای خاص خود می باشد. وظیفه اصلی فرهنگی ، نمایش این ایده های ذهنی است . به وسیله نمود اشکال عینی در فرایند این استحاله معماری نقشی اساسی به عهده دارد.

  هر بنایی به عنوان جزئی از فرهنگ معماری این وظیفه را دارد که یک اندیشه ذهنی را از طریق فرم ظاهری خود عینیت بخشیده این ترتیب نمودی خواهد بود برای سنجش فرهنگ از این دیدگاه تعریفی که هانس هولاین ، از موردی می گوید قابل درک است:

  (معماری نظمی معنوی است که در ساختمان تجسم یافته است).

  اغلب سعی می‌شود که این بهانه در این ساختمانها فقط برای فلان عملکرد ساخته شده است از زیر بار این مسئولیت شانه خالی کنند. در اینجا فراموش می شود که هر ساختمانی برای کاربردی ساخته می شود معماری ای که تنها به خاطر نفس معماری باشد اصلا وجود ندارد. به این ترتیب هر ساختمانی یک شاهد فرهنگی است چه به مفهوم خوب و چه به مفهوم بد آن.

  زیگوموند فرید، فرهنگ را چنین تعریف می کند (فرهنگ مجموعه تمام توانایی ها و وسایلی است که زندگی ما را از زندگی اجداد حیوانی ما دور می کند و در خدمت دو هدف می باشد محافظت از بشر در مقابل طبیعت و تنظیم روابط افراد)

  این پروژه (پروژه  طراحی آتلیه هنر) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس طرح و معماری نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل فایل autocad می باشد.

  موفق و موید باشید.