پروژه اتوکد مسکونی چهارطبقه

  پروژه اتوکد مسکونی چهارطبقه:

  پروژه معماری-پروژه اتوکد مسکونی چهارطبقه-آپارتمان-خانه های زیبا-پروژه طرح و فنی-پروژه طرح و معماری-پلان تیپ طبقات-بخش مسکونی-طراحی معماری پلان های کامل اپارتمان مسکونی چهار طبقه را برای شما کاربران گرامی آماده نموده ایم . این طرح کامل شامل : پلان طبقات مبلمان شده – دو نما – دو برش میباشد

  پروژه اتوکد مسکونی چهارطبقه

  پروژه اتوکد مسکونی چهارطبقه آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پلان پارکینگ

  • پلان همکف

  • پلان تیپ طبقات

  • دو عدد نما

  • دو عدد برش

  مسکونی چهارطبقه بخش مسکن را می توان یکی از بخش های توسعه در یک جامعه دانست. از یک سو اهمیت اقتصادی و اجتماعی مسکن، و از سوی دیگر بحث اشتغالزایی و ارتباط آن با بسیاری از بخش های دیگر، آن را در کانون توجهات عمومی و ابزاری مناسب در جهت تحقق سیاست های اقتصادی قرار داده است (عزیزی،۱۳۸۵ :۲). از سویی دیگر بخاطر اهمیت وسئله و ارزش نهاد خانواده در اجتماع بایستی دقت لازم در فرآیند طراحی آن بکار گرفته شود، تا ضمن اینکه نیاز وسیع جامعه قشر جوان فراهم شود، به مسکن به عنوان عاملی تاثیر گذار در رفتارهای اجتماعی و اخلاقی و نیز تاثیر گذار در روابط خانوادگی نگریسته شود.

  توسعه پایدار:

  مسکونی چهارطبقه توسعه پایدار در حیطه ی معماری، به سه موضوع پایه ای اقتصاد (کاهش مصرف سوخت و صرفه جویی در آن) محیط زیست (کاهش آلودگی محیط زیست، طراحی بر اساس چرخه ی سوخت) و جنبه ی اجتماعی (فرهنگ و جنبه ی انسانی، طراحی انسانی) می نگرد (احمدی، ۱۳۸۹- خلیجی،۱۳۸۹ :۹۷) اهمیت پایداری اجتماعی و فرهنگی طبق نمودار (Colantinio-2009) از دهه هشتاد به این طرف افزایش یافته است، طوری که شرایط ناپایدار اجتماعی در نهایت منجر به ناپایداری محیطی و اقتصادی می شود.

  مسکونی چهارطبقه هر بنایی بایستی بر اساس زمینه های فرهنگی، اجتماعی و تاریخی ساکنان و شرایط کالبدی طراحی شود (معماری پست مدرن) در همین رابطه، به عقیده ی آموس راپاپورت شکل خانه نتیجه ی نیروهای فیزیکی یا هر علت دیگر نیست بلکه نتیجه ی کستره ی عوامل اجتماعی و فرهنگی است

  این پروژه(پروژه اتوکد مسکونی چهارطبقه)علاوه بر تحقیق مورد نظرتان, برای درس طرح و معماری و طراحی فنی و تمرین معماری موثر است.

  این پروژه شامل یک فایل اتوکد و حجم ۱٫۲ مگابایت می باشد.

  موفق باشید