پروژه اتوکد هتل پنج ستاره

  پروژه اتوکد هتل پنج ستاره

  پروژه معماری-پروژه اتوکد هتل پنج ستاره

  پروژه رایگان و کامل هتل , پروژه هتل ۱۲ طبقه , پلان هتل ۱۲ طبقه , دانلود پروژه معماری کامل هتل , دانلود پلان نما برش هتل , دانلود پلان هتل پنج ستاره ایرانی , دانلود رایگان پلان اتوکدی هتل

   پروژه اتوکد هتل پنج ستاره

  پروژه اتوکد هتل پنج ستاره آنچه در این پروژه خواهید دید:

  • پلان

  • نما

  • برش

  • پلان مبلمان

   

  امروزه هتلها ساختمان های نوینی هستند که به منظور رفع  نیازجمع کثیری از جهانگردان و مسافران ایجاد می گردند. در این رابطه توجه به مسائل اقتصادی،اجتماعی، مهندسی ، انسانی ، فرهنگی ، گرافیکی و… حائز اهمیت می باشد. توجه همه جانبه به این امور باعث می گردد تا این مجموعه ها پس از ساخت از عملکرد مناسبی برخوردار باشد.

  .

  معماران و شهرسازان به عنوان تولیدکنندگان فضا نیازمند توجه به خواسته هاوانگیزه های مصرف کنندگان می باشند، بدیهی است شناخت نیازهای مصرف کنندگان نهایی فضا ، از جمله مسائلی است که آشنایی معماران با آن می تواند ذهنیت آنها را را در طراحی فضاهای خلاقانه یاری رساند.

  تغییر ماهیت تجاری فضاهای اقامتی از کارکرد صرف تجاری به مراکز فرهنگی_تفریحی_ورزشی و ایجاد فضاهایی برای اوقات فراغت و بهره بردن مناسبتر در این گونه مراکز از سالیان گذشته در کشورهای توسعه یافته رواج دارد و در چند سال اخیر نیز در کشور ما رایج شده است.

  .

  بسیاری از مجتمع های اقامتی به ویژه آن هایی که از نظر موقعیت دسترسی در مجاورت محلات مسکونی و پرازدحام واقع شده اند، با ایجاد فضاها و مکان هایی برای اوقات فراغت و استراحت مراجعه کنندگان ،نیازهای یک جامعه مدرن شهری را مدنظر قرار داده اند.لذا در ارائه این پروژه که درمنطقه انزلی واقع شده است،سعی بر آن بوده است که با توجه به توضیحات ذکر شده، هتلی طراحی شود که علاوه بر رفع نیازهای مسافران استان، موقعیتی را فراهم آورد تا صنعت توریسم در استان رونق بیشتری پیدا کند.

  .

  این پروژه(هتل ۵ستاره)علاوه بر تحقیق مورد نظرتان, برای درس طرح و معماری و تمرین و معماری و عناصر و جزئیات و رسم فنی موثر است.

   

   

   

  این پروژه شامل یک فایل و حجم ۳٫۱۳ مگابایت می باشد.

   

   

   

  موفق باشید

   

  پروژه رایگان و کامل هتل , پروژه هتل ۱۲ طبقه , پلان هتل ۱۲ طبقه , دانلود پروژه معماری کامل هتل , دانلود پلان نما برش هتل , دانلود پلان هتل پنج ستاره ایرانی , دانلود رایگان پلان اتوکدی هتل , دانلود رایگان پلان نما و مقطع هتل , دانلود رایگان پلان های معماری هتل , دانلود رایگان پلان های معماری هتل ۱۲ طبقه , دانلود رایگان پلان هتل ۴ ستاره , دانلود رایگان پلان هتل۵ ستاره , دانلود رایگان مجموعه پلان های هتل , دانلود رایگان نقشه اتوکد هتل ۵ ستاره , دانلود رایگان نقشه کامل هتل , دانلود رایگان نمونه نقشه برای هتل ۵ ستاره , دانلود فایل اتوکد هتل , دانلود نقشه اتوکد و پروژه معماری هتل ۵ ستاره , دانلود نقشه معماری هتل , دانلود نقشه های هتل پنج ستاره همراه نما برش پلان ها , دانلود نمونه نقشه اتوکد برای هتل ۴ و ۵ ستاره , طرح معماری هتل , طرح هتل ۱۲ طبقه همراه با پلان , طرح هتل ۵ ستاره همراه با پلان نما برش , نقشه رایگان هتل