فایل رایگان کارآموزی

فایل رایگان -پروژه معماری-پروژه رایگان-پروژه کارشناسی معماری-طرح نهایی-پروژه کارآموزی-ضوابط ساختمان–فایل  کارآموزی -فایل رایگان

 کارآموزی

آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • کارآموزی

مجموعه‌ای است از ضوابط فنی، اجرایی و حقوقی لازم الرعایه در طراحی، نظارت و اجرای عملیات ساختمانی اعم از تخریب، نوسازی، توسعه بنا، تعمیر و مرمت اساسی، تغییر کاربری و بهره برداری از ساختمان ؛ که به منظور تامین ایمنی، بهره دهی مناسب، آسایش، بهداشت و صرفه اقتصادی تهیه شده است.

-تنظیم مقررات ملی ساختمان:

وزارت مسکن و شهرسازی طبق ماده ۳۳ قانون مهندسی و کنترل ساختمان وظیفه تدوین مقررات ملی ساختمان را به عهده دارد. این وزارتخانه با تشکیل شورایی تحت عنوان «شورای تدوین مقررات ملی ساختمان» با عضویت استادان و صاحبنظران برجسته کشور به منظور نظارت بر تهیه و هماهنگی بین مباحث از حیث شکل، ادبیات، واژه‌پردازی، حدود و دامنهٔ کاربرد و همچنین با تشکیل‌دادن «کمیته‌های تخصصی» شرایط لازم برای تدوین این مقررات را به وجود آورده است.

-سلسله مراتب تنظیم مقررات ملی ساختمان:

پس از تهیه پیش نویس مقدماتی مبحث مورد نظر، کمیته‌های تخصصی مربوط به هر مبحث پیش نویس مذکور را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داده و با انجام نظرخواهی از مراجع ذیصلاح آخرین اصلاحات و تغییرات لازم را اعمال می‌کنند. متن نهایی پس از تایید شورای تدوین مقررات ملی ساختمان برای تصویب به وزیر مسکن و شهرسازی پیشنهاد می شود.

این پروژه علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس کارآموزی  نیز مناسب می باشد.

این پروژه شامل یک فایل pdf می باشد.

برای دانلود مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:

کارآموزی

موفق و موید باشید.

Rate this post

نظر خود را بیان نمایید:

لطفا نظر خود را بنویسید.
لطفا نام خود را در این قسمت وارد نمایید.