فایل رایگان  استاندارد موزه

فایل رایگان  استاندارد موزه -پروژه معماری-پروژه رایگان-پروژه کارشناسی معماری-پروژه طرح و معماری-پروژه استاندارد موزه-  –فایل-فایل رایگان  استاندارد موزه

  استاندارد موزه

آنچه در این پروژه خواهید خواند:

فایل رایگان

موزه (museum) نام آشنایی است که در کمتر کشوری چه کوچک و چه بزرگ یافت نشود و یکی از نهادهای مهم فرهنگی هر کشور است که نقش بسزایی را در رشد و تعالی فرهنگ جامعه آن ایفا می‌کند. یکی از نظرگیرترین  مکانهایی که در بدو ورود به کشورهای پیشرفته و صنعتی (غرب یا شرق دنیا) توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند، وجود موزه‌های عظیم و متنوعی است که اشیا و ادوات هنری، تاریخی و با ارزش را در آنها نگهداری می‌کنند و هر کدام هم در حد خود بسیار دیدنی و جذاب است. این واقعیت زمانی وجود دارد که مواریث با ارزش و غیر قابل تجدید به انواع بهانه‌ها در حال انهدام و اضمحلال است و در این دوران پرشتاب است که موزه‌ها بدون هیچ شک و تردیدی ارزش فوق العاده‌ای می‌یابند.

در سده نوزدهم، ضمن آن که موزه‌های موجود سیر تکاملی خود را طی کردند، تعداد موزه‌ها به سرعت افزایش یافت و برخی از کشورها که فاقد موزه بودند نیز اقدام به تاسیس موزه نمودند که از آن جمله هند را می‌توان پیشاهنگ آنها به حساب آورد. از خصوصیات بارز موزه‌های این دوره تنوع موضوعی آنها می‌باشند.

این پروژه (فایل رایگان  استاندارد موزه) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس طرح و معماری نیز مناسب می باشد.

این پروژه شامل یک فایل word می باشد.

برای ادامه مطلب روی عکس زیر کلیک کنید:

استاندارد موزه

موفق و موید باشید

Rate this post

نظر خود را بیان نمایید:

لطفا نظر خود را بنویسید.
لطفا نام خود را در این قسمت وارد نمایید.