پروژه مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبز

  پروژه مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبز

  پروژه مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبز -پروژه معماری-پروژه طرح و معماری-پروژه کارشناسی معماری-پروژه طرح نهایی-پروژه فرهنگی-پروژه  مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبز–طراحی مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبز–پروژه مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبز

  مرکز فرهنگی هنری تفریحی

  مرکز فرهنگی هنری تفریحی

  مرکز فرهنگی هنری تفریحی

  مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبزآنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پروژه مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبز

  • سایت پلان

  • نما

  • برش

  • جزئیات

  پروژه مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبز ریشه های فرهنگی و هنری هر تمدن بر گرفته از آثار به جامانده ی هنر و معماری آن میباشد.با نگرشی به تاریخچه ی پیدایش سینما در ایران و پیشرفت علم معماری تصمیم به طراحی این  سازه گرفتم که در آن نگرش آحاد مردم را نسبت به سینما که بیشتر جنبه اوقات فراغت و پر کردن وقت را دارد عوض کرده و نیز مکتبی برای دوستداران  و شیفتگان تئاتر و سینما ،برای شناخت بیشتر اسطوره های سینمای ایران وآشنایی هرچه بیشتر باهنرهایی از این هنرمندان  به غیر از پرده نقره ای را پدید آورم. با کنار هم قرار دادن موزه گالریها و آرشیو ها  در کنار سالن های اکران مکانی برای اطلاع رسانی عمومی و تخصصی در زمینه هنر سینما و تئاتر پدید آوردم تا عموم مردم با مراجعه به این مجموعه با پیشینه کارگردانان بزرگ،ادوات و وسایل ساخت فیلم در دوران خود و…که  بخشی ارزشمندو نایاب  برای دوستداران و بازدیدکنندگان میباشد بیشتر ارتباط بیشتری برقرار کنند.

  شاخه‌ای از هنر است که در آن یک داستان به وسیله دنباله‌ای از تصاویر متحرک (فیلم) نمایش داده می‌شود. یک اثر سینمایی که فیلم سینمایی نامیده می‌شود، از عناصر تصویر (به صورت مجموعه‌ای از فریم‌ها) و صدا (گفتگو، صدا و موسیقی) تشکیل شده‌است. یک فیلم بر اساس فیلمنامه یا سناریو و توسط مجموعه‌ای از بازیگرها، کارگردان، فیلم‌بردار و عوامل دیگر ساخته می‌شود. سینما جدیدترین شاخه هنر، معروف به هنر هفتم است که امروزه یکی از عمومی‌ترین و محبوب‌ترین تولیدات هنری را ارایه می‌کند. سینما همچنین به محل پخش عمومی فیلم سینمایی نیز گفته می‌شود. واژه سینما از واژه یونانی κινῆμα, -ατος به معنای جنبش گرفته شده است.

  این پروژه (پروژه پروژه مرکز فرهنگی هنری تفریحی سبز) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس طرح و معماری نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل یک فایل اتوکد می باشد.

  موفق و موید باشید