پروژه پاورپوینت خانه هوشمند

  پروژه پاورپوینت خانه هوشمند:

  پروژه پاورپوینت خانه هوشمند-پروژه معماریخانه‌ های هوشمند امروزه به عنوان یکی از بخش‌های مهم سیستم‌های مدیریت جامع ساختمان یا همان BMS مورد توجه واقع شده‌اند. خانه‌ های هوشمند با هدف ایجاد آسایش و امنیت برای کاربران به سرعت در حال توسعه می باشند.امروزه تکنیک‌های مختلفی برای اتوماسیون ساختمان‌های بزرگ بکار گرفته‌می‌شود از قبیل کنترل نور ،کنترل دما، کنترل درها و پنجره‌ها و پرده‌ها و یا سیستم‌های امنیتی و مدار بسته و غیره. پاورپوینت خانه های هوشمند رو تو ۳۱ اسلاید با ورود به لینک زیر می تونید دانلود کنید. مباحث پاورپوینت خانه های هوشمند ( BMS ) عبارتند از: خانه هوشمند چیست؟ مصرف انرژی در خانه هوشمند کنترل دمای خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند کنترل نور طبیعی خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند سیستم های اعلام حریق خانه هوشمند سیستم اعلام حریق بدون سیم سیستم اعلام حریق بدون سیم جهت جایگاه های عرضه سوخت سیستم‌های حفاظتی وامنیتی خانه هوشمند آبیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند دستگاه آبیاری اتوماتیک آبیاری بر اساس سنجش رطوبت خاک آبیاری بر اساس تعریف پریود زمانی آبیاری از طریق کنترل از راه دور برخی از مزیتهای دستگاه آبیاری هوشمند و مکانیزه دسترسی و کنترل از راه دور خانه هوشمند دستگاه کارتخوان

  پاورپوینت خانه هوشمند

  پروژه پاورپوینتخانه هوشمندآنچه در این پروژه خواهید خواند:

   

  • مقدمه

  • پیشینه خانه هوشمند

  • تفاوت راهبردهای خانه هوشمند و پراکندگی در توسعه ی شهری

  • مثالی از خانه هوشمند شهری در حومه شهر

  • اصول خانه هوشمند

  • راهکارهای شهری خانه هوشمند عبارتند از

  • راهکارهای منطقه ای خانه هوشمند

  • تکنیکهای خانه هوشمند

  • انتقادهای وارد بر خانه هوشمند

  • انتقادهای عمده بر خانه هوشمند به طور مختصر عبارتند از:

  • نتیجه گیری

  • منبع

   

   

  اصول خانه هوشمند شهری

   

  پروژه پاورپوینتخانه هوشمند خانه هوشمند شهری نوعی برنامه ریزی برای رشد حومه شهرها و نظریه حمل و نقل است که تمرکز بر رشد متوازن در مرکز شهر برای اجتناب از گسترش نامعقول و تراکم بی حساب ، با گرایش به سمت جابجائی مناسب ، با تعیین مسیرهائی برای پیاده روی و دوچرخه سواری ، توسعه همه جانبه با میزان مناسبی از حق انتخاب محل سکونت برای شهروندان است . خانه هوشمند شهری دیدگاهی بلند مدت ، با بررسی های ناحیه ای و حمایت از برنامه های کوتاه مدت دارد . اهداف این برنامه عبارت از حصول حس واحد اجتماعی و مکانی در افراد ؛ توسعه حمل و نقل ، اشتغال و انتخاب محل سکونت ، توزیع متوازن هزینه ها و منافع توسعه ، حفظ و بهبود منابع طبیعی و فرهنگی ، و ارتقا رفاه اجتماعی می باشد .

  پاورپوینت خانه هوشمند تصمیمات در باره توسعه جامعه و شهرها ، بر تعدادی زیادی عوامل و مسائل روزمره زندگی مردم از جمله ؛ خانه ها ، سلامتی ، مدرسه و درس بچه ها ، پرداخت عوارض و مالیات ، تعامل و روابط ، محیط طبیعی اطراف ، رشد اقتصادی جامعه و فرصت های دستیابی به اهداف و آرمانها افراد اثر دارد .

  در اکثر کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ، سیاست مداران و مدیران اجرائی در سراسر کشور با کاربرد استراتژی های نوین ، درجهت توسعه گام برمیدارند و در حفظ سرزمین های و محیط طبیعی ، حفظ منابع آب و کیفیت هوا تلاش می کنند و در جهت بازسازی زمین ها و استفاده بهینه از آنها سعی وافر دارند .

  پاورپوینت خانه هوشمند محافظت از منابع شهری و سرمایه گذاری دوباره در بازسازی ساختارهای آنها و حفظ آثار باستانی ، طراحی محله های جدید به نحوی که فروشگاهها ادارات ، مدارس ، مکانهای مذهبی ، پارکها و سایر امکانات نزدیک به منازل باشند و ساکنین برای پیاده روی ، دوچرخه سواری ، دستیابی به مراکز حمل و نقل عمومی یا رانندگی با خودرو ، حق انتخاب داشته باشند .

  پاورپوینت خانه هوشمند با تامین خانه های مسکونی با تنوع لازم و با حد واندازه و هزینه های متفاوت ، موجب می گردد که افراد مسن در خانه های مورد علاقه خود سکنا گزینند ، افراد جوان، سریعتر اولین خانه شخصی را تامین نمایند ، و خانواده ها در کلیه مراحل زندگی خانه ای ایمن و درحد احتیاجات خانواده بدست آورند .

   

  این پروژه(پاورپوینت خانه هوشمند)علاوه بر تحقیق مورد نظرتان, برای دروس شهرسازی موثر است.

  این پروژه شامل ۳۱اسلاید و حجم ۱٫۳۴ مگابایت می باشد.

   

  موفق باشید