پروژه پاورپوینت تاثیر آلودگی صنعتی بر بنای تاریخی

  The smoke and industrial emissions from a factory pipe create a smog over wood

  پروژه پاورپوینت تاثیر آلودگی صنعتی بر بنای تاریخی:

  پروژه معماری-پروژه پاورپوینت تاثیر آلودگی صنعتی بر بنای تاریخی

  پروژه پاورپوینت تاثیر آلودگی صنعتی بر بنای تاریخی

  پروژه پاورپوینت تاثیر آلودگی صنعتی بر بنای تاریخی آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • انواع آلودگی
  • نحوه تاثیر آلودگی بر بنا
  • عوامل
  • اثرات
  • نحوه جلوگیری
  • نتیجه گیری

   

  آلودگی آب از تخلیه‌ی مواد شیمیایی مضر و ترکیب آنها با آب ناشی می‌شود که آب را غیر قابل نوشیدن و برای مصارف دیگر نا مناسب می‌سازد. در این نوشته، جنبه‌های مختلف آلودگی صنعتی آب که شامل بررسی علتها و تأثیرات آن بر انسانها و موجودات وابسته به آن است مورد بحث قرار می گیرد.

  آلودگی صنعتی آب

  از زمان انقلاب صنعتی، به دستاوردهای زیادی دست یافته‌ایم؛ فرآیندهای تولیدی ما کار آمدتر و پر بارتر شده، علم بسیار پیش رفته‌تر شده و زندگی ما به میزان زیادی تغییر کرده است. اما هیچ چیز ارزان به دست نمی‌آید. تمام پیش رفت و توسعه‌ای که در چند قرن گذشته شاهد آن بوده‌ایم، هم چنین با خود طیف گسترده‌ای از مشکلات را به ارمغان آورده‌اند که آلودگی آب یکی از این مشکلات است.

  آلودگی به آلایش محیط زیست با مواد خطرناک و زائد اشاره دارد که ارمغان آن ایجاد تغییر قابل توجهی در کیفیت اتمسفر اطراف است. آلودگی محیط زیست، می‌تواند تحت عناوین آلودگی هوا، آلودگی آب و آلودگی صوتی طبقه‌ بندی شود. آلودگی آب نشانگر نا پاکی آب است که باعث می‌شود آب جهت آشامیدن و اهداف دیگر نا مناسب گردد. در واقع پنج منبع اصلی شامل: آلودگی‌های داخلی آب و فاضلاب، هرز آبهای کشاورزی، فاضلابهای صنعتی، فاضلاب مخازن گند زدایی و هرز آبهای فاضلابهای سطحی می‌باشند.

  آلودگی صنعتی آب ناشی از تخلیه‌ی مواد شیمیایی و ترکیبات مضر به درون آب است، که آن را برای آشامیدن و دیگر اهداف نا مناسب می‌سازد. اگر چه ۷۰ در صد زمین را آب تشکیل می‌دهد، اما آب دریاها و اقیانوسها شور بوده و از این رو، نمی‌تواند برای نوشیدن و مصارف کشاورزی و صنعتی استفاده شود. تنها آبهای دریاچه‌ها، برکه‌ها، رودخانه‌ها، آب انبارها ونهرها آب شیرین ما را تأمین ساخته و بنا بر این تمیز نگاه داشتن آنها نه تنها بقای انسانها بلکه موجودات زنده‌ی دیگر را نیز به همراه خواهد داشت.

  این پروژه(پروژه پاورپوینت تاثیر آلودگی صنعتی بر بنای تاریخی)علاوه بر تحقیق مورد نظرتان, برای درس مرمت ابنیه تاریخی موثر است.

   

  این پروژه شامل ۱۹ اسلاید می باشد.

   

  موفق  و موید باشید

   

   

   

  پاورپوینت معماری, پروژه پاورپوینت تاثیر آلودگی صنعتی بر بنای تاریخی,آلودگی هوا, بنا تاریخی ,مرمت ابنیه تاریخی, پاورپوینت معماری , آلودگی صنعتی , آلودگی آب و خاک, عوامل آلودگی  , پاورپوینت معماری