فایل رایگان پروژه پاورپوینت زندگینامه آندره گدار

  پروژه پاورپوینت زندگینامه آندره گدار

  دانلود رایگان پروژه معماری-پاورپوینت معماری-ppt – معماری معاصر غرب – زندگینامه آندره گدار-تحلیل کتابخانه ملی ایران – آندره گدار- تحلیل معماری دانشگاه تهران- پروژه پاورپوینت زندگینامه آندره گدار-معرفی آثار آندره گدار-آثار معماری آندره گدار-تحلیل آثار آندره گدار

  ۳۴

    پروژه پاورپوینت زندگینامه آندره گدار آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پروژه پاورپوینت زندگینامه آندره گدار

  • معرفی معمار

  • خدمات فرهنگی

  • ساختمان کتابخانه ملی ایران

  • آثار و تالیفات

  • معرفی آثار آندره گدار

  • منابع

  پروژه پاورپوینت زندگینامه آندره گدار

       جمال آباد، نام روستایی در دامنه جنوبی ارتفاعات البرز است. این روستا به مانند دیگر ارتفاعات شمال تهران، خوش آب و هواست و تابستان هایی خنک را برای شهروندان تهرانی نوید می داده است. منازل یا به عبارت بهتر، باغچه های سبز و خرمی داشت که درختان میوه و چنار، سرو و سپیدار، زینت بخش آن بود. در یکی از این خانه ها و در حدود شصت سال پیش، مردی فرانسوی زندگی می کرد که اهالی بومی جمال آباد، وی را به نام مسیو می شناختند. پیرمرد موقر و آراسته ای که گهگاه برخی از رجال و صاحب منصبان شهری به دیدارش می آمدند و ساعت ها با او گفت وگو می کردند. روستاییان زحمتکش و ساده دل از جایگاه بلند این پیرمرد خبر نداشتند ولی با این غریبه خوش برخورد احساس بیگانگی هم نمی کردند.

  مسیو آن چنان با اهالی روستا انس گرفته بود که با همشهریان پاریسی خود هم نمی توانست (یا نمی خواست) چنین ارتباطی برقرار کند. او زندگی مجلل و آپارتمان های پر زرق و برق پاریس را رها کرده بود و در مکانی سکنی گزیده بود که نه آب لوله کشی داشت و نه برق و تلفن.


  این پروژه (پروژه  پروژه پاورپوینت زندگینامه آندره گدار) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس معماری معاصر غرب نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل فایل پاورپوینت و ۲۳ اسلاید و در قالب فایل رایگان می باشد.

  موفق و موید باشید.