دانلود پاورپوینت معمار دانیل لیبسکیند

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  دانیل لیبسکیند

  دانلود پاورپوینت معمار دانیل لیبسکیند

  دانلود پاورپوینت معمار دانیل لیبسکیند – دانلود رایگان پروژه معماری– معماری  -تحلیل معماری – دانلود پاورپوینت معماری – دانلود پروژه های معمار دانیل لیبسکیند

   

  دانیل لیبسکیند
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  «دانیل لیبسکیند»  معمار، هنرمند و طراح یهودی تبار آمریکاست که در لهستان به دنیا آمده است. «موزۀ یهودیان» برلین، «موزۀ هنرهای دِنور» در آمریکا، «موزۀ سلطنتی جنگ» در انگلیس، «موزۀ سلطنتی انتاریو» در کانادا، «موزۀ یهودیان» دانمارک و مرکز «ووهل»  در دانشگاه «بار-ایلان» اسرائیل از جملۀ آفریده‌های مشهور اوست. اخیراً در تارنمای «تد»  نوار ویدیویی سخنرانی «دانیل لیبسکیند» منتشر شد که او در آن ویژگی‌های معماری نوین را توضیح می‌دهد. متن زیر فشردۀ همان سخنرانی است.
  در بسیاری از دانشگاه های سراسر دنیاتدریس کرده است . او مد تی در دانشگاه تورنتو به جای فرانک ا گهری بر کرسی استادی نشسته است ومدتی نیز در دانشگاه های کارلسروهه وپنسیلوانیا تدریس کرده است. او در حال حاضر یکی از اعضای آکادمی هنر وادبیات اروپا است . کارهای او در گالری ها ونمایشگاههای بزرگی در سراسر دنیا در معرض نمایش قرار داده شده است وکتابها ومقالات او به زبانهای مختلف ترجمه شده است .

  وقتی که من به اندیشه و دیدگاه‌های جالب آدمها گوش می‌دهم، خیلی الهام می‌گیرم. ولی تا به اطراف این ساختمان نگاه می‌کنیم، متوجه مقاومت هنر معماری در برابر تغییر و تحول می‌شویم. ما می‌توانیم اندیشه‌های بکر و جالبی داشته باشیم، ولی در نهایت می‌بینیم که تغییر دادن جهان، کار حضرت فیل است.
  اما چیزی که همیشه توجه من را به خودش جلب می‌کند، ایجاد فضایی است که هرگز پیش از این وجود نداشته است؛ فضایی که ما تنها در رؤیا و روانمان وارد آن شده‌ایم. من فکر می‌کنم، هنر معماری مبتنی بر همین رؤیاهاست. معماری بر پایه‌ی بتون و پولاد و خاک، استوار نیست. پایه‌ی آن، کنجکاوی است. همین کنجکاوی است که زیباترین شهرها و فضاها را پدید آورده‌است.

  دانیل لیبسکیند

   

  • دانلود پاورپوینت معمار دنیل لیبسکیند
  • بیوگرافی دنیل لیبسکیند
  • مختصری در مورد لیبسکیند
  • کارهای مهم لیبسکیند
  • تحلیل کارهای لیبسکیند
  • و…………

  این پروژه (دانلود پاورپوینت معمار دانِیل لیبسکیند ) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس معماری جهان، مبانی نظری معماری و طرح نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل ۴۵ اسلاید پاورپوینت می باشد.