مدرسه معماری همونیک ( Hamonic )

  مدرسه معماری همونیک

  مدرسه معماری همونیک . دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی مدرسه معماری Hamonic همراه با کلیه پلان ها

  مدرسه معماری همونیک

  توضیحاتی در رابطه با پاورپوینت مدرسه معماری همونیک :
  تعداد برگ : ۳۶ اسلاید

  فهرست مطالب پاورپوینت موجود در فایل :

  پروژه و احداث آن

  مصالح

  نمای شیشه ای

  پلان ساختمان

  پلان

  تحلیل طبقه اول

  توضیحاتی درباره راهروی شیشه ای

  عکس های مجموعه

  نما های مجموعه

  پرسپکتیو کلی مجموعه

   

  بخشی از آنچه در این پاورپوینت میخوانید:

  …ساخت این بنا به دلیل اینکه در آپارتمانهای قدیمی پاریس محصور بود بسیار دشوار بود و معماران را با مشکلات عدیده ای مواجه ساخت ولی گروه معماری ماسون با مطالعه دقیق بر منطقه و در نظر گرفتن همسایگان همجوار طرح این بنا را عملی کردند.

  این گروه اقدام به ساخت این مدرسه با کار بر روی فرم بنا انجام داد.فرم بنا به صورت مارپیچ و مجموعه ای از حیاطها و کلاسهای متراکم میباشد.

  مدرسه معماری همونیک به گونه ای هنرمندانه طراحی و ساخته شده است که به مانند یک جواهر در دل شهر پارس درخشش میکند . استفاده از مواد غنی از رنگهای سبز و زنده و انتخاب اشکال پایدار به صورت مکعب  به ساختمان فرمی بازیگوش و تاثیر گذار داده . معماری به صورت مرکزی و مارپیچ باعث جذب افراد میشود.

  جذب دید از خیابان به دلیل کار بردن رنگهای بسیار زنده در این بنا بسیار بالاست . ساختمان با ارتفاع سه طبقه از خیابان قرار دارد و منظر جالبی را ایجاد کرده. نمای شیشه ای بسیار زیبای قسمت راهروی ساختمان تقلید شده از بامبو میباشد . با تماشا کردن این نمای زیبا احساس میکنید در روبروی شما جنگلی از بامبو قرا گرفته که به همین وسیله حس حضور در طبیعت و نزدیکی با طبیعت را در شما زنده میکند.

  ورودی اصلی از قسمت شمال شرقی بود . بعد از ورودی به یک سالن ارتباطی میرسم . این سالن ارتباط بین طبقه بالا  و کلاسها و حیاط بیرونی و سالن همایش را برقرار میکند………