پروژه اتوکد کامل خزانه بانک

  پروژه اتوکد کامل خزانه بانک :

  پروژه معماری-پروژه اتوکد کامل خزانه بانک

  پروژه اتوکد کامل خزانه بانک۶

  پروژه اتوکد کامل خزانه بانکآنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پلان کف و دیوار خزانه
  • پلان ستون ریزی
  • پلان تیر ریزی
  • پلان فونداسیون
  • و تمامی جزئیات لازم برای پروژه ی عمران-معماری

   

  بانکها در ساختن بناهای بزرگ و زیبا و تاثیرگذار در تاریخ معاصر ایران پیشرو بوده اند ،شاید به این دلیل که منابع مالی قابل توجهی داشته اند که همیشه برای خلق یک اثر معماری ضروری است ،ونیز به این دلیل که یک ساختمان باشکوه وچشمگیر می تواند در جلب اعتماد مردم و سپرده گذاران تاثیر زیادی داشته باشد ونشان دهنده اعتبار وپشتوانه اقتصادی بانک در نظر مردم باشد.
  با شروع فعالیت بانک های خصوصی از سال ۸۰ و ایجاد زمینه رقابت،عواملی برای ایجاد پروژه های خوب پدید آمد که این عامل تاحدی باعث بهبود بانکهای دولتی هم شده ،اخیرا بانکها مورد توجه قرار محافل معماری هم قرار گرفته اند،بانکهای ایران در مرحله تغییر وتحول اند ولازمه آن خارج شدن از شرایط دست و پاگیراست.

  بانک ،یک مرکز اداری برای عموم مردم است که شامل فعالیتهای پولی ( افتتاح حساب – صندوق – دایره ارزی و ریالی و….. ) و وام و تسیهات و … می باشد که می تواند به عنوان یک فضا ی عمومی ، برای پس انداز و تجارت مورد استفاده قرار بگیرد.

  با افرادی چون لوکوبوزیه ، میس ونده رو ، گریت ریتولد و آیلین گری ، در مدت کوتاهی به ترکیب سطوح و احجام اغلب ساده هندسی در قالبی کاملاً تازه و عاری از تزئینات تبدیل شد . با اتکا به نظریات ادراک بصری و خصوصاً تئوری گشتالت ارزشهای مفهومی و نمادین معماری ، کنار گذاشته شد و زیبایی شناسی مبتنی بر ادراکات حسی و آنی بصری ، جایگزین شد . بدین ترتیب عناصر شناخته شده معماری ، از قبیل در و پنجره و پله ، رفته رفته جای خود را به سطوح افقی ، مورب و عمودی یا احجام پر و خالی ، بخشیدند .

  این پروژه(خزانه بانک) علاوه بر تحقیق مورد نظرتان, برای درس طرح و معماری و عناصر جزئیات و رسم فنی و تمرین معماری  موثر است.

   

  این پروژه شامل یک فایل و حجم ۳٫۴۷ مگابایت می باشد.

   

  موفق باشید

   

   

  بانک, پروژه اتوکد معماری, پروژه اتوکد عمران, عناصرجزئیات ,پلان, پلان همکف , طرح و معماری ,  دتایل های عمرانی

   

   

  7000 تومان – خرید