دانلود پروژه رایگان اتوکد برج آزادی

  ÈÑÌ ÂÒÇÏí

  دانلود پروژه رایگان اتوکد برج آزادی:

  دانلود پروژه رایگان اتوکد برج آزادی -فایل رایگان اتوکد اتوکد برج آزادی -پروژه معماری-پروژه رایگان-پروژه کارشناسی معماری-فایل فایل رایگان اتوکد برج آزادی -فایل رایگان فایل رایگان اتوکد برج آزادی – فایل رایگان اتوکد اتوکد برج آزادی

  دانلود پروژه رایگان اتوکد برج آزادی

  دانلود پروژه رایگان اتوکد برج آزادی آنچه در این پروژه خواهید دید:

  دانلود پروژه رایگان اتوکد برج آزادی

  تعدادبرگ: این فایل شامل مجموعه

  نمای برج آزادی

  می باشد.

  دانلود پروژه رایگان اتوکد برج آزادی در نیمه دوم دهه چهل قرن چهاردهم هجری شمسی ، طراحی دروازه غربی ورود به شهر تهران ، در مجاورت با فرودگاه بین المللی مهرآباد و بسیاری از مسیرهایی که از نقاط غربی کشور به تهران منتهی می شوند و در معرض دید مردم ، گردشگران ، میهمانان عالی رتبه سیاسی و نظایر آن قرار می گرفت ، به مسابقه گذاشته شد .

  هدف ، طراحی بنایی یادمانی بود که علاوه بر داشتن تاثیرات بصری خاص ، تداعی کننده پیشینه تاریخی ، فرهنگی و هنری این سرزمین باشد و به عنوان نماد پایتخت ایران نیز ، محسوب شود .

  در این مسابقه ، طرح ارائه شده توسط حسین امانت که در آن زمان یکی از دانشجویان سالهای پایانی رشته معماری دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود ، برنده شد . طرح او ، پس از پذیرش اولیه ، تکمیل و با دقت نظر خاص ، به نقشه های اجرایی تبدیل شد . نظارت بر حسن اجرا نیز بر عهده مهندسین مشاور حسین امانت و همکاران بود و محاسبات فنی توسط دفتر Ove Aroup انجام شد

  بخش اصلی این بنا طی سی ماه ، با کیفیت اجرایی بسیار بالا و جزییاتی که برای اولین بار برای این ساختمان طراحی شده بود ، اجرا و در ۲۴ مهرماه ۱۳۵۰ هجری شمسی افتتاح شد و بخش های جانبی آن ، در سال ۱۳۵۳ هجری شمسی مورد بهره برداری قرار گرفت .

  این پروژه (دانلود پروژه رایگان اتوکد برج آزادی) برای سایر دروس معماری نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل یک فایل dwg می باشد.

  موفق و موید باشید.