پروژه طراحی کافی نت

  پروژه طراحی کافی نت

  پروژه طراحی کافی نت-پروژه معماری-پروژه طرح معماری-پروژه کارشناسی معماری-پروژه خدماتی-پروژه کافه وب-مرکز خدماتی آموزشی-پروژه اتوکد کافی نت-پروژه طراحی کافی نت

  طراحی کافی نت طراحی کافی نت طراحی کافی نت طراحی کافی نت

  پروژه طراحی کافی نت آنچه در این پروژه خواهید خواند:

   

  • پروژه طراحی کافی نت

  • پلان

  • نما

  • برش

  • پرسپکتیو

  پروژه طراحی کافی نت کافی نت در فرهنگ ایران و یا حتی تمامی مردمـ جهان اتفاقی جدید است،منتهی در فرهنگ ایرانیان به دلیل تمدن ساز بودن و تناقضات با برخی المنت‌هـای فرهنگی دیگر کشورها، سیمای جدیدی در روزمرگی ویا حتی زندگی مردمـ داشته است.

  کافی نت مکانی عمومی برای استفاده از(اینترنت) میباشد که معمولـاً به ازای ارائه خدمات اینترنتی از مشتریان مبلغی دریافت میکند.

  طراحی کافی نت با توجه به گسترش اینترنت در ایران و همچنین روی آوردن موسسات و مراکز اداری به ارائه خدمات الترونیکی امروزه بسیاری از امور که قبلـا توسط شخص و بصورت سنتی انجامـ میشد در کافی نت و از طریق اینترنت انجامـ میشود. بطور مثال ثبت نامـ‌هـای کنکور و اعلـامـ نتایج و حتی انتخاب رشته برای دانشگاه نیز از طریق اینترنت صورت میگیرد.

  با توجه به اینکه سرعت اینترنت خانگی در حدی است که به کاربران اجازه نمی دهد تا کارهای الکترونیکی خود را در منزل و با کامپیوتر براحتی انجامـ دهند این کافی نت است که نیاز کاربران را با ارائه اینترنت پرسرعت برطرف مینماید.

  طراحی کافی نت  با بروز تکنولوژی‌هـای دیگری چون بانکداری الکترونیکی و سایر خدمات دیگر امروزه اکثر نیازهای مردمـ از طریق اینترنت تامین میگردد. این نیازها همانگونه که ذکر شد عبارتند از: انواع ثبت نامـ‌هـای اینترنتی و پیگیری آنها، پرداخت پول، فیش‌هـای آب و برق و… و کلیه نیازهای بانکی، دریافت کارت ورود به جلسه کنکور، کارنامه کنکور و انجامـ انتخاب رشته و همچنین پیگیری امور خدماتی دولتی مانند کارت سوخت و امثالهمـ و همچنین انتخاب واحد و پرداخت شهریه دانشجویی بصورت آنلـاین، دریافت نمرات و دیگر خدماتی که به اقتضای زمان موسسات، دانشگاه‌هـا و مراکز دولتی ارائه مینمایند.

  به دلیل تعریف نشدن جایگاه و نداشتن خط مش آینده نگرانه،کافی نت‌هـا مبدل به کاتالیزور فرهنگی غرب در راه اشاعه گفتمان زندگی خود و جذب اشخاص برای اغنای کمپانی‌هـای تجاری خویش شده است.

  این پروژه (پروژه طراحی کافی نت) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس طرح معماری و طراحی فنی نیز مناسب می باشد.

   

  این پروژه شامل یک فایل اتوکد می باشد.

   

  موفق و موید باشید