دانلود پروژه پاورپوینت معماری چین

  پروژه پاورپوینت معماری چین

  دانلود رایگان پروژه معماری-پاورپوینت معماری-ppt – معماری معاصر غرب – معماری چین-معماری جهان – معماری معابد چین- معماری چین- پروژه پاورپوینت معماری چین-ساختمان سازی چین-معماری دیوار چین-تحلیل شهرممنوعه چین-تحلیل معماری چین

  پروژه پاورپوینت معماری چین

    پروژه پاورپوینت معماری چین آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پروژه پاورپوینت معماری چین

  • موقعیت جغرافیایی معماری چین

  • تاریخ چین

  • آیین های رایج چین

  • معماری چین

  پروژه پاورپوینت معماری چین

  سرزمین چین در دورترین قسمت شرقی آسیا قرار گرفته و از هندوستان بوسیله کوهستانهای بلند جدا گردیده است . حاصلخیزترین بخش چین در نواحی جلگه ای آن بیشتـر در شمال شرقی قرار گرفته و مناطق مسکونی و پر جمعیت آن را به وجود آورده است .

  چینی ها از نژاد مغول بوده و از جمله اقوام نادری هستند که از همان ابتدا در سرزمین خود ساکن بوده اند و سرزمین خود را به جای چین “ تی ین هو ” یعنی زیر آسمانها نام نهاده اند .

  جامعه چین از روزگار کهن جامعـــــه ای طبقاتی بوده است و بیشتر شهروندان را دهقانان فقیر تشکیل داده اند . سلسله های پادشاهی ( امپراطوری ) چین به ترتیب عبـــارتند از : هیا ، شانگ ، جو ، چین ، هن . در دوره دودمان جو ( ۱۱۲۳تا ۲۲۱ ق . م ) فئودالیسم در چین بنیاد نهاده شد و قدرت سیاسی بین شمار زیادی از زمین داران بزرگ تقسیم شد .

  یکی از درخشان ترین دوره های چین ظهـــور سلسله تانگ ( ۹۰۷تا ۶۱۸ میلادی )‌بود که کشـــور را به صورت مرکز سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی آسیا در آورد .

  مغولان در قرن ۱۳ میلادی ضمن عبـور از دیوار چین و شهر پکن را تصرف کردند . قوبیلای خان آنجا را پایتخت خویش نمود . مارکوپولو هم از این کشور در زمان مغولان دیدن نمود .

   این پروژه (پروژه  پروژه پاورپوینت معماری چین) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس معماری معاصر غرب و معماری جهان نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل فایل پاورپوینت و ۶۰ اسلاید می باشد.

  موفق و موید باشید.