بلوک ها و استانداردهای طراحی آشپزخانه

  بلوک ها و استانداردهای طراحی آشپزخانه

  توضیحاتی در رابطه با دانلود رایگان فایل اتوکد بلوک ها و استانداردهای طراحی آشپزخانه .
  تعدادبرگ: این فایل شامل فایل استاندارد های نویفرت در قالب تصویر و با فرمت DWG می باشد .  این فایل میتواند در زمینه طراحی داخلی آشپزخانه و نیز طراحی در و پنجره و ابزار آشپزخانه در انواع پروژه های اتوکدی معماری مناسب باشد و  برای استفاده در طرح های دانشجویی و ارائه کلاسی دانشجویان معماری ، طرح های اجرایی و پایان نامه مورد استفاده قرار گیرد .

  بلوک ها و استانداردهای طراحی آشپزخانه

  دانلود رایگان فایل اتوکد بلوک ها و استانداردهای طراحی آشپزخانه با فرمت DWG .

  مجموعه متنوعی از طرح های لوازم آشپزخانه به همراه مقیاس های انسانی و بررسی جزء به جزء ابعاد و اندازه های مورد نیاز

  طراحی زیبای انواع در و پنجره که میتواند در طراحی کلیه بخش های مسکونی مورد استفاده قرار گیرد موجب کارایی این پروژه شده است.

  یکی از راههای نشان دادن اصولی بودن طراحی نقشه های معماری مبلمان کردن نقشه ها می باشد، خیلی ها وقتی زمان مبلمان کردن نقشه زیاد با مشکل بر می خورن که یک مبل با ابعاد متناسب و با فرم خاصی را در نقشه ها بکار ببرند تا حداقل نقایص کار کمتر به چشم بیاد. ما در این پروژه سعی کرده ایم مشکل دانشجویان و کاربران عزیز را تا حد زیادی رفع نماییم .

   

  محیط آشپزخانه را طوری تزئین کنید که از بودن در آن لذت ببرید. شما آزادید هر طور که مایلید فضا را تغییر دهید و از هر وسیله ترئینی که تمایل دارید در چیدمان آشپزخانه استفاده کنید. آشپزخانه یکی از فضاهای حیاتی خانه است که خانم خانه زمان زیادی از وقتش را در آنجا می‌گذراند. نوع چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه هم به موارد مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین آنها نوع مبلمانی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا به راحتی می‌تواند فضای آشپزخانه را بزرگ جلوه دهد یا کوچک کند.

  مبلمان توکار در آشپزخانه‌های کوچکی که فضای کف‌شان بسیار محدود است، کاربرد دارد. به عنوان مثال نیمکت‌های توکاری که زیر پنجره یا پشت کابینت‌های اپن در نظر گرفت شده‌اند، به اندازه صندلی ناهارخوری، فضای آشپزخانه را اشغال نمی‌کنند.

  در عین حال نمی‌توان مبلمان توکار را به صورت انعطاف‌پذیر در نظر گرفت و باید از همان ابتدا این نوع مبلمان را در نقشه آشپزخانه بگنجانید. توجه کنید که اگرچه مبلمان توکار بسیار مفید و مناسب است، اما بعدها نمی‌توان جای‌شان را تغییر داد یا با نقل مکان آن را با خود برد.

  ساختار‌های موجود مانند طاقچه پنجره‌ها یا پیشخوان را می‌توانید کمی بزرگ‌تر کرده و فضایی را برای صرف ناهار به وجود بیاورید. اگر این مبلمان قابل حرکت باشند به انعطاف فضای شما می‌افزاید.