پروژه اتوکد استادیوم فوتبال

  پروژه اتوکد استادیوم فوتبال:

  پروژه اتوکد استادیوم فوتبال-دانلود پروژه اتوکد استادیوم فوتبال -فایل اتوکد پروژه اتوکد استادیوم فوتبال-پروژه معماری- پروژه کارشناسی معماری-فایل فایل استادیوم فوتبال-فایل فایل اتوکد استادیوم فوتبال- فایل اتوکد اتوکد استادیوم فوتبال

  پروژه اتوکد استادیوم فوتبال

  پروژه اتوکد استادیوم فوتبال

  پروژه اتوکد استادیوم فوتبال آنچه در این پروژه خواهید دید:

  تعدادبرگ: این فایل شامل مجموعه

  پلان پروژه استادیوم فوتبال

  ۳ نما استادیوم فوتبال

  پلان رختکن استادیوم فوتبال

  و سایر جزییات اجرایی استادیوم فوتبال

  می باشد.

  پروژه اتوکد استادیوم فوتبال به طور کلی لفظ استادیوم را به فضاهایی اطلاق می کنند که برای انجام ورزش های خارج از سالن و نیز برگزاری برنامه های هنری مانند کنسرت های موسیقی استفاده می شوند.

  واژه استادیوم از لغتی یونانی گرفته شده و به معنای محلی برای ایستادن (Stand) است. قدیمی ترین استادیوم شناخته شده در دنیا، استادیوم مشهور به المپیا در یونان است که برای نخستین دوره بازی های المپیک در سال ۷۷۶ قبل از میلاد ساخته شد. در حال حاضر بزرگترین و مجهزترین استادیوم های ورزشی دنیا، استادیوم رشته های فوتبال، بسکتبال و رالی اتومبیلرانی است.

  بزرگترین ورزشگاه حال حاضر دنیا، استادیوم «ایندیاناپولیس موتور اسپیدوی» در جنوب امریکا است که در سال ۱۹۰۹ میلادی ساخته شد و در آن زمان با ۳ میلیون دلار هزینه، به بهره برداری رسید. این استادیوم در حال حاضر ۴۵۰ هزار نفر گنجایش دارد و موزه ، کتابخانه، ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی و حتی شهردار مستقل دارد.بزرگترین استادیوم فوتبال دنیا نیز «استادیوم اشتراهوف» جمهوری چک است که ۲۵۰ هزار نفر گنجایش اولیه داشت، اما پس از بازسازی در سال ۱۹۹۰، گنجایش آن به ۱۵۰ هزار نفر کاهش یافت و در کنار ورزشگاه «رونگرادو می دی» کره شمالی با همین میزان گنجایش، در حال حاضر بزرگترین ورزشگاه های فوتبال دنیا هستند. جالب است بدانیم استادیوم فوتبال آزادی با گنجایش تقریبی ۱۰۰ هزار نفر، دهمین ورزشگاه فوتبال بزرگ دنیاست.

  این پروژه (پروژه اتوکد استادیوم فوتبال) برای سایر دروس معماری نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل پنج فایل dwg می باشد.

  موفق و موید باشید.