پروژه اتوکد طراحی خانه دو همسایه

  پروژه اتوکد طراحی خانه دو همسایه

  پروژه اتوکد طراحی خانه دو همسایه-پروژه معماری-پروژه طرح معماری-پروژه کارشناسی معماری-پروژه مسکونی-خانه های مسکونی-طراحیخانه دو همسایه-پروژه اتوکد طراحی خانه دو همسایه-پروژه کامل طراحی خانه دو همسایه

  طراحی خانه دو همسایه طراحی خانه دو همسایه طراحی خانه دو همسایه طراحی خانه دو همسایه طراحی خانه دو همسایه

  پروژه اتوکد طراحی خانه دو همسایه آنچه در این پروژه خواهید خواند:

   

  • پروژه اتوکد طراحی خانه دو همسایه

  • دو عدد پلان

  • دو عدد نما

  • دو عدد برش

  • دو عدد پلان مبلمان

   

  خانه کالبد بزگتر شماست . ( کتاب پیامبر- جبران خلیل جبران)

  خانه جایی است که ساکنان آن احساس ناراحتی نکنند و اندرون خانه یا جایی که زن و بچه زندگی می کنند می بایست تنوع زیادی داشته باشد تا خستگی احساس نشود . ( پیرنیا)

  خانه پوششی است که درتطابق با برخی ازشرایط رابطه صحیحی را بین محیط خارج و پدیده های زیستی انسان برقرار می سازد در خانه باید یک فرد یا یک خانواده زندگی کند. یعنی اینکه بخوابد، راه برود، دراز بکشد، ببیند و فکر کند . (لوکوربوزیه)

  خانه مرکز جهان است برای ساکنانش و برای محله اش شاخص ترین بنا در تحکیم مکان . (مور)

  طراحی خانه دو همسایه بی تردید خانه قبل از اینکه دربرگیرنده مفهوم سکونت باشد جایگاه ادغام اندیشه ها، رویاها و خاطرات ماست که روح آن با مفهوم خانواده عجین شده است . در جامعه معاصر ما خانه هر روز بیشتر از پیش از خانواده فاصله می گیرد و لذا امروز در فضایی دو گانه زندگی می کنیم و هرچند آرزوهایمان همواره این بوده است که همچون گذشته یکی تداوم دیگری باشد اما نیک می دانیم که در تحولات شگرف جامعه امروز ، خانه دیگر با خانواده همداستان نیست و گسست عمیقی میان این دو فاصله انداخته است . ما بر انیم تا هر چند کوچک ولی در توان علم خود این فاصله را کمتر کنیم .

   

  این پروژه (پروژه اتوکد طراحی خانه دو همسایه) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس طرح معماری نیز مناسب می باشد.

   

  این پروژه شامل یک فایل اتوکد می باشد.

   

  موفق و موید باشید.

  9000 تومان – خرید