پروژه پاورپوینت سانتیاگو کالاواترا

  پروژه پاورپوینت سانتیاگو کالاواترا

  دانلود رایگان پروژه پاورپوینت معماری-پاورپوینت معماری-ppt – معماری معاصر غرب – سانتاگو کالاواترا-معماران جهان – معماری جهان- پروژه پاورپوینت سانتیاگو کالاواترا-موزه میلواکی-برج مخابراتی مدیترانه-ساختمانMAM-شهرک هنر و علم-فرمانداری والنسیا-ایتسگاه قطار لیون فرانسه- خانه اپرای Tenerife- مجموعه ورزشی المپیک یونان

  سانتیاگو کالاواترا 

  پروژه پاورپوینت سانتیاگو کالاواترا آنچه در این پروژه پاورپوینت خواهید خواند:

  • پروژه پاورپوینت سانتیاگو کالاواترا

  • معرفی کالاواترو

  • معرفی نمونه ها

  • جوایز

  پروژه پاورپوینت سانتیاگو کالاواترا

  معمار ، هنرمند و مهندس سانتیاگو کالاتراوا در ۲۸ جولای ۱۹۵۱ در شهر والنسیای اسپانیا دیده به جهان گشود کالاتراوا یک نام اشرافی متعلق به اشراف زاده ها و ملاک های قرون وسطی می باشد . سانتیاگو کالاتراوا مصمم شد تا ادامه تحصیلات تکمیلی خود را در رشته Civil engineering در موسسه فدرال تکنولوژی شهر سوئیس در سال ۱۹۷۵ پیگیری نماید. مدرک دکترای خود را در سال ۱۹۷۹ در این رشته دریافت کرد در همان زمان با همسر خود که دانشجوی حقوق در دانشگاه زوریخ ازدواج کرد.

  معمار اسپانیایی متولد(۱۹۵۱) والنسیا.در رشته های مهندسی عمران و معماری تحصیل کرده و استاد ساخت پلهای معلق می باشد.او حدود ۵۰ پل را در طول دهه اخیر طراحی کرده است. هرچند که اکثر این پلها در مقیاس عظیم مهندسی از نظر طول دهانه نیستند اما ساختار غیر معمول اکثر آنها نظر انسان را به خود جلب می کند.

  فعالیت‌های آغازین کالاتراوا بیشتر بر روی پل‌ها و ایستگاه‌های قطار متمرکز بود. طراحی‌های او جایگاه پروژه‌های عمرانی را به ترازی بالاتر ارتقا داد. برج مخابراتی زیبا و متهورانهٔ «مونتویی»در شهر بارسلون در اسپانیا (۱۹۹۱) در مقر برگزاری بازی‌های المپیک ۱۹۹۲ باعث جلب توجهی جهانی به این مهندس عمران و آرشیتکت اسپانیایی گردید. از آن پس پیشنهادهای بسیاری از سراسر جهان به او داده شد. پاویون کوادراچی (۲۰۰۱) در موزه هنر میلواکی اولین پروژهٔ او در ایالات متحده بود. طراحی برج پیچنده ۵۴ طبقه در شهر مالمو در سوئد او را به یک طراح تراز اول جهانی تبدیل کرد. در حال حاضر کالاتراوا مشغول طراحی یک ایستگاه قطار در محل برج‌های دوقلوی نیویورک است.

  از دیگر آثار او میتوان به ایستگاه قطار پرسرعت GTV لیون به پاریس نام برد.

  سبک پیشروی کالاتراوا برای ادغام مهندسی سازه و معماری در پل سازی شهرتی جهانی یافته است. در حقیقت او را می‌توان دنباله رو مهندسان اسپانیایی مدرنیستی مانند فلیکس کاندلا و آنتونیو گائودی دانست. با وجود این، سبک او بسیار شخصی است و از مطالعات فراوان او پیرامون ساختار فیزیولوژیک بدن انسان و جهان طبیعت منتج می‌شود.

  این پروژه پاورپوینت (پروژه پاورپوینت  پروژه پاورپوینت سانتیاگو کالاواترا) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس معماری معاصر غرب نیز مناسب می باشد.

  این پروژه پاورپوینت شامل فایل پاورپوینت و ۹۰ اسلاید می باشد.

  موفق و موید باشید.