دانلود پروژه پاورپوینت عایق رطوبتی

  عایقهای رطوبتی , ایزوگام

  پروژه پاورپوینت عایق رطوبتی

  دانلود رایگان پروژه معماری-پاورپوینت معماری-ppt – تنظیم شرایط محیطی – عایق ساختمانی- عایق رطوبتی- عایق ها- تاسیسات – پروژه پاورپوینت عایق رطوبتی

  پروژه پاورپوینت عایق رطوبتی

    پروژه پاورپوینت عایق رطوبتی آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پروژه پاورپوینت عایق رطوبتی

  • عایق رطوبتی با ضخامت ۱ میلی متر

  • عایق رطوبتی قیروگونی

  • ویژگیهای عمومی قیرها

  • معایب عایق قیروگونی

  • ویژگیهای فیزیکی پلی استر نبافته

  پروژه پاورپوینت عایق رطوبتی

  عایق رطوبتی با قابلیت انعطاف زمینه جدیدی برای مصرف امولسیونی پلیمر پایه آب امروزه مانند قرنها پیش ساخته شده از قیر همچنان بعنوان رایج ترین روش پوشش کف مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد قیر و یا آسفالت دشوار و مستلزم صرف وقت زیاد می باشد حتی امولسیونهای ساخته شده از قیر نیز تغییر اندکی را در دشواری این کاربرد ایجاد نموده اند. همانطور که می دانید باید قیروگونی را تا میزان ۱۵۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد حرارت داد ، ریختن و تسطیح ترکیبی با این درجه حرارت بسیار دشوار می باشد . بنابراین امولسیونهای ساخته شده از قیر با قابلیت کاربرد درجه حرارت نرمال مورد استفاده قرار می گیرد . اینگونه امولسیونهای نفتی در آب حدوداً دارای ۵۰% قیر می باشد . با سفت شدن این امولسیون آب آن تبخیر و قیر بصورت بیندر باقی می ماند . ترکیبات کف سازی بام ، بر پایه امولسیون پلیمرهای جدید عملکرد کاملا‏ً متفاوتی دارند ، شاید مهمترین ویژگی آنها ایجاد یک لایه نازک ( فیلم )با قابلیت انعطاف بعد از خشک شدن باشد.

  این عایق یکی از متداولترین عایق مصرفی در ایران می باشد به این علت که در اکثر شهرهای کشور مواد اولیه این عایقکاری به وفور یافت می شود . مواد مورد نیاز در این عایق گونی و قیر می باشد ، که گونی مورد نیاز از کشورهای خارجی وارد می شود و در سه اندازه مختلف به نامهای ، گونی درجه یک ، درجه دو ، درجه سه در بازار یافت می شود . طبق آئین نامه مقررات ملی ایران ( مبحث ۵ ) مشخصات گونی ایده آل عبارتند از : گونی باید نو ، ریز بافت ، کاملاً سالم وبدون آلودگی و چروک باشد و وزن آن در هر مترمربع حدود ۳۸۰ گرم باشد.

  این پروژه (پروژه  پروژه پاورپوینت عایق رطوبتی) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس تنظیم شرایط محیطی و عناصر جزئیات ساختمانی نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل فایل پاورپوینت و ۲۸ اسلاید می باشد.

  موفق و موید باشید.

  5000 تومان – خرید