انسان طبیعت معماری

  انسان طبیعت معماری

  انسان طبیعت معماری-پروژه پاورپوینت انسان طبیعت معماری-پروژه کارشناسی-درس انسان طبیعت معماری-پروژه های معماری-نمونه های الهام گرفته از طبیعت

   

  انسان طبیعت معماری

   

  انچه در این پروژه خواهید دید:

   

  • عکس های مرتبط

  • نمونه های اجراشده

  • توضیحات

   

  طرح شکلی کاملاً مدور دارد که از دایره‌ای روی هم قرار گرفته شده تشکیل شد که آ÷رین دایره فرم زیگوراتی به خود می‌گیرد او رمپهای شیب‌داری را در داخل نظر گرفت که بازدیدکنندگان بر روی آنها قدم می‌زدند رایت فکر کرد که چطور باید تابلوهای نقاشی را در این رمپهای شیب‌دار به نمایش گذارد به طوری که هنگامی که سبک طرحها عوض می‌شود تماشاچی متوجه شود.
  Lilypad باعث و بانی چنین طراحی ها و ایده ها می باشد ، این ایده که طراحی شده است شهری شناور می باشد چشم ها را خیره می سازد طراحی مدرن و زیبای آن واقعا دلفریب است، گنجایش این شهر شناور ۵۰,۰۰۰ خانه می باشد که شهری است برای سال ۲۱۰۰ ، انرژی این شهر از طریق خورشیدی تامین می شود و شهری سبز است و سوخت ها در آن جایی ندارند.
  تویو ایتو «باد» را به عنوان شعارخود انتخاب کرده است؛ بدون هیچ زیاده گویی، معماری او به زیبایی باد را به تصویر می کشد. سَبُکی ، لحظه‌ای بودن، تا حدودی به حال خود رها بودن، موجودیتی که احساس نمی‌شود (کم رنگ)، اینها همگی مشخصاتی شایسته ای برای معماریی «باد» گونه است. حقیقتا او از ابتدا به حرکت باد توجه خواصی داشته و هرچه آثارش نو تر می شود می توان دید که او زبردستانه تر ازباد استفاده می کند…. البته استفاده ازباد نه به معنای واقعی آن، بلکه درمعنایی رویاگونه، هماهنگ، ساده و انتزاعی، بیشتر تحسین برانگیز است!
  طرح اکولوژیکال در اقلیم که به صورت برج بوده که طرح اکولوژیک توسط لینگ جاری درون شهر بوده به صورت ترکیب در سنگاپور می باشد.
  دارای ۲۶ طبقه اصلی است که پوشش سقف سطح دیواره ها را نیز می پو شاند.
  پیشنهاد طرح ریزی کردن ۹۸ شهر مسکونی است تا به صورت تکی
  در کل ۱۹ طبقه است که به صورت شطرنجی طراحی شده و…..

  تعداد اسلاید۲۲