پروژه پاورپوینت زندگینامه فرشید موسوی

  پروژه پاورپوینت زندگینامه فرشید موسوی

  دانلود رایگان پروژه معماری-پاورپوینت معماری-ppt – زندگینامه – معماری فولدینگ- فرشید موسوی- زندگینامه معماران- معماری غرب- پروژه پاورپوینت زندگینامه فرشید موسوی

  زندگینامه فرشید موسوی

    پروژه پاورپوینت زندگینامه فرشید موسوی آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پروژه پاورپوینت زندگینامه فرشید موسوی

  پروژه پاورپوینت زندگینامه فرشید موسوی  معماری مجازی چیست ؟

  فرشید موسوی در سال ۱۹۶۵       در شهر شیراز متولد شد و درسن ۱۸ سالگی به عنوان دانشجوی معماری در دانشگاه داندی (Dundee) بریتانیا پذیرفته  شد. بعد از اتمام تحصیل در دانشگاه داندی و یک سال کار در کارگاه ساختمان رنزو پیانو در جنوا، مشغول به تحصیل در مدرسه معماری بارتلت در کالج لندن شد. او در سن ۲۴ سالگی و در هنگام تحصیل برای کسب مدرک کارشناسی‌ارشد معماری در دانشگاه هاروارد، آلخاندرو زائرا پولو، شوهر و همکار آینده خویش را ملاقات کرد.

  اولین پروژه‌ای که توسط موسوی و زائرا پولو
  و در سال ۱۹۹۸ به اتمام رسید ساخت رستوران بلگو در بیشه لدبروک شهر لندن بود. هفت سال بعد از برنده شدن طرح فرودگاه یوکوهاما توسط فرشید موسوی و شوهرش، ساخت این بنای مهم به پایان رسید و شرکت آن‌ها برای معرفی معماری انگلستان در بی‌ینال معماری ونیز توسط کنسولگری بریتانیا انتخاب شد که مصادف بود با انتخاب خانم موسوی به عنوان پرفسور آکادمی هنرهای زیبای وین.

  سال ۲۰۰۳ سال چندان موفقی برای آن‌ها نبود چون طرح آن‌ها برای مسابقه بزرگ معماران جهان در نیویورک موفقیتی کسب نکرد ولی سال بعد را می‌توان یکی از موفق‌ترین دوره‌های کاری این شرکت نامید. افتتاح پارک آودیتوریوم در میدان فرهنگ‌های بین‌المللی در بارسلونا،

  این پروژه (پروژه  پروژه پاورپوینت زندگینامه فرشید موسوی) علاوه بر درس مورد نظرتان برای درس معماری معاصر غرب نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل فایل پاورپوینت و ۳۴ اسلاید می باشد.

  موفق و موید باشید.

  3500 تومان – خرید