دانلود رایگان پروژه اتوکد مرکز فرهنگی

  دانلود رایگان پروژه اتوکد مرکز فرهنگی:

  دانلود رایگان پروژه اتوکد مرکز فرهنگی-فایل رایگان اتوکد اتوکد مرکز فرهنگی-پروژه رایگان معماری-پروژه رایگان-پروژه کارشناسی معماری-فایل فایل رایگان اتوکد مرکز فرهنگی-فایل فایل رایگان مرکز فرهنگی- فایل رایگان اتوکد اتوکد مرکز فرهنگی

  دانلود رایگان پروژه اتوکد مرکز فرهنگی

  دانلود رایگان پروژه اتوکد مرکز فرهنگی آنچه در این پروژه خواهید دید:

  دانلود رایگان پروژه اتوکد مرکز فرهنگی

  تعدادبرگ: این فایل شامل مجموعه

  پلان طبقات مرکز فرهنگی

  نما مرکز فرهنگی

  پلان مبلمان مرکز فرهنگی

  برش مرکز فرهنگی

  می باشد.

  دانلود رایگان پروژه اتوکد مرکز فرهنگی:

  اگر فضیلت دانشمندان،کشف وتدوین قانون مندی های جهان محیط برانسان وجوامع انسانی است،منزلت ووظیفه مهندسان،به کارگرفتن این قانونمندی ها برای تغییر وبهبود شرایط زیست وکار انسان ها وتلاش مستمر برای حل مشکلات جوامع انسانی می باشد واین تلاش است که حرکت جوامع انسانی رابه سوی تعالی میسر می سازد.

  با نگرشی به معماری گذشته ایران زمین و به موازات آن به فرهنگ و هنر این مرزو بوم، بر آن شدم تا با طراحی این پردیس فرهنگی – هنری ایده ای جدید از ترکیب فضا را هماهنگ با برنامه و سازه ی پروژه مطرح کنم. یکپارچه شدن سالن های سینما در کنار موزه گالری های آثار هنری از سینماگران این مرز و بوم در یک مجموعه واحد،به وجود آورنده فرصتیست برای بالا بردن آگاهی عمومی و نگرشی نو نسبت به هنر تئاتر و سینما به کمک بهره گیری از علم و هنر معماری.

  اتخاذ این راهبرد خلاقانه و نو آورانه در ساماندهی فضایی پروژه،منجر به شکل گیری ساختمانی شده که ضمن برقراری ارتباط ساختاری با محیط اطراف و ایجاد فضاهای متنوع،تصویر ذهنی مارا از ساختمان سینما به چالش بکشد و بدین ترتیب چشم انداز نوینی از فضا را در برابر دیدگان ما قراردهد.

  تعریف مجموعه فرهنگی

  مجموعه فرهنگی مکانی فرهنگی فراغتی استدر زندگی امروزی که همگان دیگر فعالیتهای شغلی در محیطی ساختنی و شهری است می باشد. آرامش و استراحت جسم و جان بسیار ضروری است البته این حداقل رسیدگی به انسانها است در این راستا ترتیب و شکوفایی اندیشه ها و استعداد ها جایگاه ویژه ای دارد از این روست که مجموعه فرهنگی به منظور پرورش ذوق و استعداد افراد به خصوص جوانان و محلی برای تغذیه روانی شهروندان در محیطی هنری و همچنین توسعه و نشر ابعاد هنردر زندگی افراد و شناساندن ابعاد ابعاد گوناگون زندگی بنا می شود.

  اهداف مجموعه فرهنگی

  ۱٫اهداف آموزشی

  ۲٫اهداف مذهبی

  ۳٫اهداف اطلاع رسانی

  ۴٫اهداف فرهنگی تجاری

  ۵٫اهداف فرهنگی فراغتی

  این پروژه (دانلود رایگان پروژه اتوکد مرکز فرهنگی) برای درس طرح و سایر دروس معماری نیز مناسب می باشد.

  این پروژه شامل یک فایل dwg می باشد.

  موفق و موید باشید.