پروژه اتوکد مرکز تجاری

  پروژه اتوکد مرکز تجاری

  پروژه معماری- پروژه اتوکد مرکز تجاری رندر های تری دی مکس به همراه پلان طبقات یک مرکز تجاری زیبا در قالب فایل اتوکدی

  پروژه اتوکد مرکز تجاری پروژه اتوکد مرکز تجاری پروژه اتوکد مرکز تجاری پروژه اتوکد مرکز تجاری

  پروژه اتوکد مرکز تجاری آنچه در این پروژه خواهید خواند:

  • پلان طبقات

  • تصاویر رندر تری دی مکس

  مرکز تجاری آنچه مراکز خرید، پاساژها و دیگر اماکن تجاری جدید رااز بازارها متمایز می کند نبود فضاها ومکان های غیر تجاری در این مراکز است .مطالعات جامعه شناسی و روان شناسی بسیاری در کشورها ی توسعه یافته در خصوص رفتار مراجعه کنندگان به مراکز خرید وپاساژها صورت گرفته است. نتیجه این مطالعات بیانگر این موضوع است که بسیاری از مراجعه کنندگان اساسا برای خرید کردن به این گونه مراکز مراجعه نمی کنند و انگیزه ها و اهداف متفاوتی برای استفاده از چنین فضاهایی برای مراجه کنندگان وجود دارد.

  مرکز تجاری معماران وشهرسازان به عنوان تولیدکنندگان فضا نیازمند توجه به خواسته ها و انگیزه ها ی مصرف کنندگان نهایی فضااز جمله مسائلی است که آشنایی معماران با ان  می تواند معماران را درطراحی فضاهای خلاقانه یاری رساند.

  مرکز تجاری تغییر ماهیت تجاری فضاهای مراکز خرید وپاساژها از کارکرد صرف تجاری به مراکز تجاری تفریحی و ایجاد فضاهایی برای اوقات فراغت و تفریح در این گونه مراکز از سالیان گذشته در کشورهای توسعه یافته رواج یافته است درچند سال اخیر نیز در کشور ما رایج شده است بسیاری از مراکز تجاری به ویژه آنهایی که از نظر موقیعت دسترسی درمجاورت محلات مسکونی وپر ازدحام واقع نشده اند با ایجاد فضاها ومکان هایی برای اوقات فراغت واستراحت مراجعه کنندگان نیازهای یک جامعه مدرن  شهری را مد نظر قرار داده اند.

  مرکز تجاری لذا در این پروژه که در منطقه۵ تهران واقع شده سعی شده با توجه به این موضوع یک مجتمع تجاری تفریحی طراحی شود که علاوه برتامین نیازهای ساکنان آن منطقه وکم کردن سفرهای درون شهری برای شهروندان آن ناحیه فضایی تفریحی را نیز برای مراجعه کنندگان فراهم آورد.

  این پروژه(پروژه اتوکد مرکز تجاری)علاوه بر تحقیق مورد نظرتان, برای درس طرح و معماری و طراحی فنی  موثر است.

  این پروژه شامل یک فایل اتوکد می باشد.

  موفق باشید